0 0
Read Time:۱ Minute, 51 Second

عضو هیات رئیسه فدراسیون تیراندازی وصله های ناجور را مانع پیشرفت و عدالت در رشته تیراندازی دانست

به گزارش پایگاه خبری جام ورزش ؛ چنگیز مسیب زاده پیرامون عملکرد یکساله فدراسیون تیراندازی اظهار داشت: سردار قربانی در زمره نیرو های ارزشی و فرماندهان با سابقه و خوشنام کشور قرار دارند که با انتخاب ایشان به ریاست فدراسیون آنهم در شرایطی که این حوزه از ورزش کشور در آن برهه به تازگی مزین به نشان طلای المپیک گردیده بود، امیدواری های بسیاری جهت رفع مشکلات و حواشی شکل گرفت.

وی ادامه داد: قطعا اگر جامعه تیراندازی کشور همراستا و در کنار این فرد ارزشی گام بردارد، بسیاری از مشکلات و معضلات فعلی برطرف خواهد شد زیرا ایشان از پتانسیل قابل توجه ای برای اجرایی نمودن اهداف خود به شرط وجود همکاران و اطرافیان صادق و امین برخوردارند.

دکتر مسیب زاده افزود: امروز برخی افراد مسئول و متاسفانه خارج از خانواده تیراندازی با هدف استمرار حضور مخرب خود و ترجیح منافع شخصی به اهداف کلان تیراندازی برآنند که روند توسعه تیراندازی را مختل نمایند. ایشان که حال در موقعیت های خاص فدراسیون قرار گرفته اند، با به کارگیری سلایق شخصی و غیر تخصصی هزینه های غیر قابل جبرانی را در مسیر سردار قربانی ایجاد می کنند. بنده بعنوان عضو کوچک این خانواده تذکرات لازم را در این خصوص عنوان کرده ام و در آینده نزدیک با توجه به اهمیت موضوع دیداری با ریاست فدراسیون خواهم داشت.

عضو کمیته فنی فدراسیون تیراندازی اضافه کرد: من به این افراد که حقیقتا وصله ناجور این فدراسیون هستند، پیشنهاد می کنم که در روند خود تجدید نظر نمایند، زیرا محصول این روند بروز نا عدالتی و بی سر و سامانی در مدیریت فدراسیون خواهد شد که در این صورت من خود را موظف به بیانی شفاف تر از پشت پرده های فعلی اقدامات مخرب و اعمال غیر سازنده آنها خواهم دانست.

عضو هئیت ریسه فدراسیون تیراندازی درپایان تصریح کرد: در این مقطع لازم میدانم به برخی صاحب منصبان کنونی فدراسیون یادآوری کنم که هرگز نباید فراموش کرد که به اهتزاز درآوردن پرچم مقدس کشورمان از هر گونه منافع شخصی و گروهی مهمتر بوده و می بایست در مسیر درست و عدالت محور گام برداریم تا انشالله شاهد نتایج درخشان در دوران مدیریت سردار قربانی باشیم.

خبرنگار : صمد خزایی

About Post Author

محمد موسوی

خبرنگار و روزنامه نگار ، ورزشی ، اجتماعی و سیاسی سردبیر جام ورزش - خبرنگار خبرگزاری ایلنا - دبیر سرویس ورزش هفته نامه بیستون و بیستون ورزشی - خبرنگار روزنامه و خبرگزاری های محلی و سراسری - خبرنگار مستقل عضو رسمی اتحادیه جهانی ورزشی نویسان عضو رسمی انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران عضو اتحادیه روزنامه نگاران ایران عضو خانه مطبوعات استان کرمانشاه عضو صندوق اعتباری هنر عضو سامانه مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت ارشاد مترجم و طراح گرافیک دارای مدرک تحصیلی : کارشناسی زبان انگلیسی و کارشناسی ارشد علوم ارتباطات
Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %