0 0
Read Time:۱ Minute, 9 Second

والیبالیست های نیروی زمینی ارتش در آخرین بازی مرحله نیمه نهایی در مصاف با آمل به برتری رسیدند.

به گزارش پایگاه خبری جام ورزش؛ در بازی سوم مرحله نیمه نهایی دو تیم گلفام آمل و نیروی زمینی ارتش در خانه والیبال تهران به مصاف هم رفتند که شاگردان صابر ریواده موفق شدند با شکست ۳ بر ۲ آمل به فینال لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور در سریB صعود کنند.

مدیر تربیت بدنی نیروی زمینی ارتش در تشریح این خبر گفت؛ سربازان نزاجا در ست اول ۲۷ بر ۲۵ مغلوب حریف شدند سپس در ست دوم ۲۵ بر ۱۵، ست سوم ۲۵ بر ۱۷ در مقابل حریف به برتری رسیدند اما در ست چهارم شاگردان ریواده ۲۵ بر ۱۷ مغلوب آملی ها شدند تا کار به ست پنجم کشیده شود.

سرهنگ چنگیز مسیب زاده افزود؛ در شرایطی که سربازان نیروی زمینی با سه امتیاز اختلاف از حریف خود در ست پنجم عقب بودند، اما تفکرات کادرفنی و سرمربی بادانش نزاجا بر آملی ها غلبه کرد و نیرو زمینی ۱۶ بر ۱۴ به پیروزی رسید.

لازم به ذکر است؛ که تیم نیروی زمینی ارتش برای رسیدن به فینال لیگ یک مردان ایران در سری B از ۱۶ مسابقه اخیر خود در این فصل ۱۵ برد را کسب کرده است.

نیرو زمینی در فینال روز دوشنبه ۱۹ دیماه از ساعت ۱۴ درخانه والیبال تهران به مصاف شهرداری آزادشهر خواهد رفت.

خبرنگار : صمد خزایی

About Post Author

محمد موسوی

خبرنگار و روزنامه نگار اجتماعی ، ورزشی و سیاسی مترجم و طراح گرافیک دارای مدرک تحصیلی : کارشناسی زبان انگلیسی و کارشناسی ارشد علوم ارتباطات
Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %