0 0
Read Time:۱ Minute, 10 Second

سومین نشست هیات مدیره انجمن در روز شنبه یکم خرداد ۱۴۰۰ با حضور فاطمه احمدیان، کمیل نظری، مسعود اسماعیلی، مهدی حشمتی و مریم قوی به عنوان اعضای اصلی و حامد چشمه گچی به عنوان بازرس اصلی از ساعت ۱۴:۳۰ الی ۱۶ برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری به نقل از ایسجا؛ در این نشست چند موضوع مورد بحث و بررسی قرار گرفت که مهمترین موارد آن به شرح ذیل می باشد؛

– باتوجه تائید لیست اسامی ارسالی به تهران از سوی انجمن ورزشی نویسان ایران، طی هفته جاری اطلاع رسانی در خصوص نحوه ثبت نام و پرداخت حق عضویت ورزشی نویسان متقاضی در کرمانشاه انجام گیرد.
– در این نشست، اعضای هیات مدیره با انتخاب سید محمد موسوی به عنوان مسئول کمیته روابط عمومی، کیومرث پاشایی به عنوان مسئول کمیته آموزش، کوروش شاهرخی به عنوان مسئول کمیته پیشکسوتان و فرزاد منتی به عنوان مسئول کمیته عکاسان موافقت کردند و مقرر گردید در نشست بعدی انجمن روسای کمیته ها به منظور تشریح برنامه های خود حضور پیدا کنند.
– با اعلام موافقت اعضای هیات مدیره مقرر شد به منظور ایجاد تعامل و ارتباط با مدیران دستگاه ها و هیات های ورزشی کرمانشاه و نیز تدوین برنامه های فرهنگی، ورزشی و … برای ورزشی نویسان استان از هفته جاری اقداماتی آغاز شود.
– مقرر شد در نشست آتی انجمن در خصوص برگزاری مراسم تجلیل از پیشکسوتان ورزشی نویسان استان و برگزار جشنواره مطبوعاتی ورزشی تصمیم گیری هایی اتخاذ شود.

About Post Author

محمد موسوی

خبرنگار و روزنامه نگار اجتماعی ، ورزشی و سیاسی مترجم و طراح گرافیک دارای مدرک تحصیلی : کارشناسی زبان انگلیسی و کارشناسی ارشد علوم ارتباطات
Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %