0 0
Read Time:۲ Minute, 15 Second

✍️ #محمد_موسوی – جام ورزش – در ادامه اقدامات بنیادین اداره کل ورزش و جوانان استان در راستای بهبود سرانه ورزشی در استان که در دوسال اخیر بطور چشمگیری در اقصی نقاط استان کرمانشاه و حتی در دوره افتاده ترین روستاها نیز به ارتقا و توسعه زیرساخت های ورزشی کمک شایانی کرده است، وزیر محترم ورزش و جوانان فردا جمعه هفدهم بهمن ماه برای چندمین بار به کرمانشاه سفر می کند تا طرح های ورزشی جدیدی را در این شهر افتتاح کند.

اقدامات شایسته وزارت ورزش و اداره کل ورزش و جوانان در سالهای اخیر زیر ساخت های لازم را تا حدودی در ورزش استان آماده کرده است و می تواند نوید بخش شکوفایی استعدادهای ورزشی در استان کرمانشاه گردد.‌ اما باید به این نکته نیز توجه داشت که ایجاد انگیزه در بین جوانان این مرز و بوم تنها به ایجاد زمینهای ورزشی و احداث آکادمی های تخصصی ورزش ختم نمی شود و باید از داشته های کنونی ورزش استان نیز حمایت گردد.

مدیران تیم فوتبال راهیان کرمانشاه که یکی از داشته های ورزشی استان است در سالهای اخیر سختی های فراوانی را تحمل کرده اند تا سرانجام در میادین قضایی و قانونی حق خود را از فدراسیون فوتبال که در اقدامی غیر قانونی سبب سقوط این تیم به دسته پایینتر شده بود را باز پس گیرند و امید به داشتن یک تیم فوتبال از استان کرمانشاه را در لیگ دسته اول و پس از آن در لیگ برتر فوتبال کشور را زنده کند.

حالا که با رای دادگاه بازگشت تیم راهیان به لیگ دسته اول فوتبال قطعی شده است لازم است مدیران ارشد استان و همچنین اداره ورزش و جوانان و هیأت فوتبال مطالبه به حق جوانان کرمانشاه را از وزیر محترم ورزش و جوانان مبنی بر حمایت قاطع از این تیم در مقابل فدراسیون فوتبال را بعمل آورند ‌تا هرچه سریعتر مقدمات حضور راهیان را در لیگ دسته اول فوتبال کشور فراهم سازد.

حضوری که می تواند علاوه بر ایجاد انگیزه برای دیگر تیم ها و شکوفایی پتانسیل های بی نظیر فوتبال در استان سبب ایجاد نشاط و سرزندگی در بین جوانان و مردم استان شود که سالهاست از حضور در استادیوم های فوتبال برای حمایت از یک تیم کرمانشاهی محروم هستند.

همدلی و همصدایی مسوولان ، مجمع نمایندگان ، مردم و رسانه های استان کرمانشاه که در روزهای اخیر در حمایت از بازگشت و حضور مقتدر راهیان در فوتبال کشور دو چندان شده است می تواند موضع قطعی وزارت ورزش و جوانان را در مقابل عدم همکاری فدراسیون فوتبال با فراهم ساختن سریعتر مقدمات حضور در لیگ دسته یک فوتبال را بهمراه داشته باشد که امیدواریم در بازدید وزیر محترم ورزش و جوانان در روز جمعه از سوی مسولان خصوصاً استاندار محترم کرمانشاه مطالبه گری شود.
.
خبرنگار : سید محمد موسوی

About Post Author

محمد موسوی

خبرنگار و روزنامه نگار اجتماعی ، ورزشی و سیاسی مترجم و طراح گرافیک دارای مدرک تحصیلی : کارشناسی زبان انگلیسی و کارشناسی ارشد علوم ارتباطات
Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %