1 0
Read Time:۱ Minute, 14 Second

سرهنگ مسیب زاده؛ باشگاه نیروی زمینی ارتش بعد از کمیته ملی المپیک بیشترین نقش حمایتی از قهرمانان و ملی پوشان ورزشی را دارد.

سرهنگ چنگیز مسیب زاده مدیر تربیت بدنی نیروی زمینی ارتش و عضو هیات رئیسه فدراسیون تیراندازی در نشست با محمود خسروی وفا رئیس کمیته المپیک اظهار داشت؛ خوشبختانه در حال حاضر باشگاه فرهنگی ورزشی نیروی زمینی ارتش با فعال بودن ۳۸ رشته ورزشی نقش بسیار مهمی در حمایت از ورزشکاران و قهرمانان را دارد به نوعی میتوان گفت این باشگاه بعد از کمیته ملی المپیک بیشترین نقش حمایتی را برای جوانان و نخبگان ورزشی را دارد که این‌ امر مرهون حمایت‌های ویژه فرمانده محترم نیروی زمینی امیر سرتیپ دکتر کیومرث حیدری از ورزش و جوانان است.

مدیر تربیت بدنی نزاجا در پایان با بیان اینکه باشگاه نیروی زمینی ارتش آمادگی کامل را جهت تفاهم و همکاری با کمیته ملی المپیک را دارد بیان‌ کرد؛ قهرمانان و نخبگان ورزشی کشور می‌توانند دو سال خدمت مقدس سربازی را با ادامه مسیر ورزشی و حرفه‌ای خود در باشگاه نزاجا سپری کنند و هپچنین باشگاه نیروی زمینی آماده هرگونه تفاهم و همکاری با کمیته ملی المپیک را در راستای اعتلای ورزش ایران را دارد.

گفتنی است؛ در این جلسه که به میزبانی فدراسیون تیراندازی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد؛ مرتضی قربانی رئیس فدراسیون ، مهدی مبینی و کبری غیاثی، دبیر کل و نایب رئیس فدراسیون تیراندازی، چنگیز مسیب زاده عضو هیات رئیسه فدراسیون و نماینده باشگاه‌های تیراندازی کشور نیز حضور داشتند.

خبرنگار : صمد خزایی

About Post Author

محمد موسوی

خبرنگار و روزنامه نگار اجتماعی ، ورزشی و سیاسی مترجم و طراح گرافیک دارای مدرک تحصیلی : کارشناسی زبان انگلیسی و کارشناسی ارشد علوم ارتباطات
Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %