0 0
Read Time:۵۷ Second

صبح امروز سه شنبه ۱۲ آذر ۹۸ نشست هم اندیشی روسا ، نایب رئیس و دبیران هیات ورزشهای بومی محلی استان کرمانشاه با صابر رحیمی مدیر کل ورزش و جوانان استان و دکتر جلال عزیزی معاون توسعه ورزش حرفه ای استان برگزار شد
در این جلسه اعضای هیئت بومی استان و همچنین روسای شهرستانها به طرح مشکلات و رفع موانع این هیاتها و برنامه ها و مسابقات پیش رو به جهت پیشرفت هرچه بیشتر ورزشهای روستایی و بومی محلی پرداختند .
هیئت ورزشهای روستایی و بازیهای بومی محلی بیشترین سهم برگزاری جشنواره ها و مسابقات را در بین هیئت های استان دارا می باشد که همین امر سبب ایجاد نشاط و انگیزه در بین روستائیان عزیز این استان شده است و در این بین استعدادهای بسیار خوبی نیز از بین دورترین روستاها و شهرستانها شناسایی شده است.
گفتنی است هیئت ورزشهای روستایی و بازیهایی بومی محلی در سالهای اخیر و با مدیریت بهرام بهروش موفقیت های قابل توجهی را در سطح کشور کسب نموده است .
ثبت ورزش زوران در کشور و ریاست انجمن زوران کشور توسط بهرام بهروش از مهمترین موفقیت های هیئت بومی محلی استان کرمانشاه می باشد.

About Post Author

محمد موسوی

خبرنگار و روزنامه نگار اجتماعی ، ورزشی و سیاسی مترجم و طراح گرافیک دارای مدرک تحصیلی : کارشناسی زبان انگلیسی و کارشناسی ارشد علوم ارتباطات
Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %