0 0
Read Time:۱ Minute, 20 Second

رییس هیات گلف استان از راهیابی ۲نفر از گلفبازان کرمانشاهی به اردوی تیم ملی گلف خبر داد.

الهام اکبری در گفتگو با خبرنگار جام ورزش اظهار داشت: پس از حضور قدرتمند دختران گلف‌باز کرمانشاهی در رقابت‌های قهرمانی کشور گلف بانوان رده سنی زیر ۱۸ سال، ۲ نفر به اردوی تیم ملی دعوت شدند.

وی گفت: خانم ها فائزه استوار و نازنین ایزدپناه به مربیگری سرکار خانم فریبا جعفری بازیکنان راه یافته به اردوی تیم ملی گلف هستند که انشاالله بهار سال آینده در اردوهای تدارکاتی تیم ملی حضور خواهند داشت.

اکبری تصریح کرد: به یاری خدا در سالهای اخیر دستاوردهای ارزشمندی توسط هیات گلف استان به دست آمده است از جمله درخشش گلف بازان، کسب مدال در المپیاد های گلف و مینی گلف و مقام نخست چالش مهارتی وودبال در سطح کشور. همه این موفقیت ها در حالی است که هیچ زیرساختی در استان برای این رشته های ورزشی نداشتیم و تنها با تلاش ورزشکاران و بهره‌گیری از مربیان دلسوز و با تجربه به این عناوین دست پیدا کردیم.

رییس هیات گلف استان عنوان کرد: خوشبختانه پس از مدال آوری ورزشکاران و پیگیری‌های مکرر هیات با حمایت مدیر کل محترم ورزش و جوانان استان زمینی در مجموعه ورزشی ۱۵ خرداد جهت احداث آکادمی گلف در نظر گرفته شد.

اکبری خاطرنشان کرد: آکادمی گلف استان چهار هزار متر است مشتمل بر سایت استاندارد مینی گلف، وودبال کروکت و زمین رنج گلف که فاز اول آن اجرایی شده و امیدواریم با تخصیص اعتبار مورد نیاز، به زودی شاهد افتتاح و بهره برداری از این پروژه باشیم.

خبرنگار : منا محمد بیگی
سردبیر خبر : سید محمد موسوی

About Post Author

محمد موسوی

خبرنگار و روزنامه نگار ، ورزشی ، اجتماعی و سیاسی سردبیر جام ورزش - خبرنگار خبرگزاری ایلنا - دبیر سرویس ورزش هفته نامه بیستون و بیستون ورزشی - خبرنگار روزنامه و خبرگزاری های محلی و سراسری - خبرنگار مستقل عضو رسمی اتحادیه جهانی ورزشی نویسان عضو رسمی انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران عضو اتحادیه روزنامه نگاران ایران عضو خانه مطبوعات استان کرمانشاه عضو صندوق اعتباری هنر عضو سامانه مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت ارشاد مترجم و طراح گرافیک دارای مدرک تحصیلی : کارشناسی زبان انگلیسی و کارشناسی ارشد علوم ارتباطات
Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %