0 0
Read Time:۱ Minute, 26 Second

مریم قوی – جام ورزش – «مهدی مرادی»، که دارای فوق لیسانس تربیت بدنی است ورزش کاراته را از دوران کودکی همراه با پدرش شروع کرد و از همان زمان به ورزش کاراته علاقه مند شد.
قهرمانی او از مسابقات سبکی شروع شد و بعد از کسب قهرمانی های سبکی زیاد، توانست در مسابقات انتخابی تیم ملی، قهرمان شود و در نهایت به اردوهای تیم ملی دعوت شد.
مرادی، در سال ۷۹ در دومین دوره مسابقات جهانی جوانان و امیدهای جهان حضور پیدا کرد اما در مسابقه فینال از ناحیه پا دچار شکستگی شد و نتوانست مسابقه را تمام کند.
او در چندین دوره مسابقه بین المللی دیگر که در کشورهای مختلف از جمله کره جنوبی ، امارات و ترکیه عنوان قهرمانی را کسب کرد. مرادی که این روزها هدایت تیم ملی کاراته ناشنوایان را برعهده دارد درباره مربیگری اش به جام ورزش گفت: «من سالها در استان در همه رده های سنی مربی بودم و سابقه مربیگری لیگ بسیج که قبلا از ملی پوشان و قهرمانان استفاده می کرد را نیز دارم و شاگردان زیادی را به اردوهای تیم ملی معرفی کردم که اکثر آنها صاحب عناوین جهانی ، آسیایی و بین المللی فراوانی هستند؛ هم اکنون هم مربی درجه یک ملی و دان ۶ هستم.»
این مربی کرمانشاهی درباره چگونگی دعوتش برای هدایت تیم ملی ادامه داد: «به پیشنهاد سرمربی دکتر رهنما ، موافقت فدراسیون و پیگیری های دکتر نصراللهی مربی تیم ملی کاراته ناشنوایان شدم.»
او درباره برنامه اش بیان کرد:«فعلا همه تمرکزمان را برای مسابقات جهانی که قرار است آبان ماه برگزار شود گذاشته ایم.» مرادی در پایان با اشاره به اینکه در استان کرمانشاه در بخش کاراته ناشنوایان آقایان، ورزشکار شاخصی نداریم یا من اطلاعی ندارم گفت: «اما در بخش بانوان چند نفر ورزشکار خوب داریم.»

About Post Author

محمد موسوی

خبرنگار و روزنامه نگار اجتماعی ، ورزشی و سیاسی مترجم و طراح گرافیک دارای مدرک تحصیلی : کارشناسی زبان انگلیسی و کارشناسی ارشد علوم ارتباطات
Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %