0 0
Read Time:۱ Minute, 28 Second

نبرد بازیکنان ایرانی در لیگ هندبال زنان کشور عراق با پیروزی یاران وطن پرست و قهرمانی به پایان رسید.

صمد خزایی؛ رقابت های هندبال قهرمانی زنان کشور عراق با شرکت ۵ تیم از روز شنبه با حضور ۴ بازیکن شاخص هندبال بانوان کشورمان آغاز شد.

تیم زانکوی عراق که مژگان قهرمانی ملی پوش فصل قبل باشگاه سپاهان را در اختیار دارد امروز به علت انصراف تیم شهربان مقابل این تیم صف آرایی نکرد و نتیجه بازی با حساب ۱۰ بر صفر برای یاران قهرمانی به ثبت رسید تا چهره اولین فینالیست لیگ عراق مشخص شود.

در دیگر دیدار روز سه شنبه تیم اربیل عراقکه ازحضور مینا وطن پرست ملی پوش فصل‌ قبل باشگاه سپاهان بهر‌ه‌مند است به مصاف تیم النجمه رفت که در پایان این دیدار جذاب و نفسگیر اربیل با عملکرد خیره کننده ملی پوش ایرانی یعنی مینا وطن پرست موفق شد با حساب ۲۶ بر ۲۲ به پیروزی برسد‌.

تیم النجمه اسرا زنده ملی پوش سنندجی فصل قبل شهرداری ملایر را در اختیار دارد که عملکرد فوق العاده زندی مانع از شکست تیمش نشد تا اربیل با مینا به فینال راه پیدا کند و تیم النجمه نیز با اسرا خود را برای دیدار رده بندی آماه کند.

تیم فتاه کرکوک که مریم کاراندیش بازیکن فصل قبل تاسیسات دریایی را به خدمت گرفته است امروز به استراحت پرداخت و باید فردا برای کسب مقام سومی به مصاف تیم النجمه برود.

کاراندیش در دیدارهای تیمش نمایش خوبی را داشته و در دیدار مقابل اربیل نیز موفق شد ۱۶ گل برای کرکوک به ثمر برساند.

بدین ترتیب روز چهارشنبه پرونده لیگ هندبال زنان عراق با نبرد تیم های زانکو و اربیل در فینال و تیم های النجمه و کرکوک در رده بندی بسته خواهد شد.

خبرنگار: صمد خزایی
سردبیر خبر : سبد محمد موسوی

About Post Author

محمد موسوی

خبرنگار و روزنامه نگار اجتماعی ، ورزشی و سیاسی مترجم و طراح گرافیک دارای مدرک تحصیلی : کارشناسی زبان انگلیسی و کارشناسی ارشد علوم ارتباطات
Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %