0 0
Read Time:۲ Minute, 36 Second

سرپرست زاگرس اسلام آباد غرب پس از قهرمانی این تیم در لیگ دسته یک هندبال کشور گفت: با شکست مقتدرانه «پرواز» اصفهان، ثابت کرده ایم توان و ظرفیت ورزش هندبال در استان کرمانشاه بسیار بالاتر از لیگ دسته یک است و به لیگ برتر صعود کردیم تا در سال آینده یکبار دیگر به عنوان یکی از مدعیان قهرمانی لیگ برتر حاضر شویم.

رضا منصوری در گفت وگو با خبرنگار جام ورزش خاطرنشان کرد: در بازی فینال رقابت های لیگ دسته یک هندبال کشور که در شهرستان لار استان فارس برگزار شد توانستیم با نتیجه ۳۶ بر ۲۳ تیم مقتدر پرواز اصفهان را شکست داده و به لیگ برتر صعود کنیم.

وی اضافه کرد: این مسابقات به میزبانی مجموعه ورزشی طوبی شهرستان لار برگزار شد و نماینده اسلام آباد در دور گروهی موفق شد نماینده شهرستان میزبان، گیتی پسند اصفهان و درنای مراغه را شکست داده و راهی مسابقات نیمه نهای شود و در دور نیمه نهای این مسابقات با شکت نماینده مقتدر کاشان ، ضمن حضور در فینال ، جواز حضور در لیگ برتر را نیز کسب کند.

منصوری ادامه داد: این مهم به همت مسئولین باشگاه و سرمربی زحمت کش تیم، علیرضا بکماز محقق شد و امیدواریم با توجه به قول های که نماینده اسلام آباد غرب در مجلس شورای اسلامی به ما داده است ، در سال آینده با استفاده از بازیکنان بومی استان و شهرستان اسلام آباد در مسابقات حاضر شده و به عنوان یک مدعی نقش آفرینی خواهیم کرد.
وی اضافه کرد: همه اهالی هندبال کشور از قدرت اسلام آباد آگاه هستند و تیم ما سابقه حضور در لیگ باشگاه های آسیا را نیز در کارنامه دارد، به همین دلیل تنها به عنوان یک شرکت کننده در لیگ برتر شرکت نخواهد کرد و او را در قامت یک مدعی خواهید دید.

سرپرست باشگاه هندبال اسلام آباد غرب یادآور شد: از طرف خودم تشکر میکنم از حمایتهای بی دریغ مجتبی بخشی پور نماینده دوست داشتنی و ورزشکار اسلام آباد غرب و دالاهو وفرماندار، شهرادر و اعضای شورای شهر مدیر کل محترم ورزش و جوانان استان کرمانشاه و ریاست اداره آموزش و پرورش اسلام آباد غرب و اداره ورزش و جوانان شهرستان اسلام آباد غرب و تمامی مردم شریف شهرستان که تمام قد ازمون حمایت کردند.

منصوری یادآور شد: هم اکنون حدود ۵۰ درصد از بازیکنان نماینده اسلام آباد غرب را بازیکنان بومی استان تشکیل می دهند و با استفاده از این بازیکنان توانستیم بدون شکست و با کسب پنج پیروزی پیاپی جواز حضور در لیگ برتر را کسب کنیم، البته قصد داریم با برنامه ریزی منسجم و هدفمند این میزان را حداقل به اندازه ۷۰ درصد افزایش داده و با استفاده از ظرفیت بومی استان در مسابقات لیگ برتر کشور حاضر شویم.

لازم به ذکر است که تیم زاگرس اسلام آباد غرب در مسابقات لیگ برتر هندبال کشور حاضر بود اما به دلیل مشکلات مالی و البته ابتلای بخش اعظم بازیکنان این باشگاه به کرونا از حضور در مسابقات لیگ برتر سال گذشته انصراف داده و راهی لیگ یک مسابقات شد و هم اکنون مجددا جواز حضور در رقابت های لیگ برتر هندبال کشور را که سال آینده برگزار می شود را کسب کرد.

خبرنگار : منا محمدبیگی
سردبیر خبر : سید محمد موسوی

About Post Author

محمد موسوی

خبرنگار و روزنامه نگار اجتماعی ، ورزشی و سیاسی مترجم و طراح گرافیک دارای مدرک تحصیلی : کارشناسی زبان انگلیسی و کارشناسی ارشد علوم ارتباطات
Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %