0 0
Read Time:۱ Minute, 28 Second

به گزارش پایگاه خبری جام ورزش؛ مریم خنجری سرمربی تیم امید دلفان که در قالب نماینده استان لرستان در مسابقات هندبال بانوان امیدهای کشور (انتخابی تیم‌ملی) در شهر کرد حضور یافت در تشریح این‌ خبر اظهار داشت؛ مسابقات هندبال امید دختران کشور به میزبانی شهر کرد از تاریخ ۵ لغایت ۱۱ شهریورماه با شرکت ۱۸ تیم در چهار گروه برگزار شد که تیم‌ امید دلفان به عنوان‌ نماینده لرستان در گروه B این رقابت ها با تیم های یزد، چهارمحال بختیاری، مازندران همگروه بود

وی پیرامون نتایج این تیم ادامه داد؛ در دیدار نخست این مسابقات در مصاف با تیم یزد با نتیجه ۲۲ بر ۱۵ به پیروزی رسیدیم و سپس در گام دوم با حساب ۳۲ بر ۲۴ تیم‌ خوب مازندران را از پیش رو برداشتیم، سپس در اخرین دیدار مرحله گروهی در مصاف با میزبان مسابقات با ناداوری به نتیجه برابر ۲۳ رضایت دادیم تا به عنوان صدرنشین به مرحله بعدی این رقابت ها صعود کنیم.

مریم خنجری افزود؛ در مرحله دوم تیم امید دلفان به مصاف تیم استان قم رفت و توانستیم این تیم را نیز با نتیجه ۲۶ بر ۱۸ شکست دهیم‌ و جواز حضور در جمع چهار تیم پایانی این مسابقات را به دست اوریم.

سرمربی تیم امید دلفان در ادامه خاطر نشان کرد؛ در دیدار مرحله نیمه نهایی نماینده لرستان به مصاف تیم قدرتمند شهید چمران لارستان رفت که علی رغم ارائه یک بازی خوب نتیجه را به حریف واگذار کردیم‌ تا در پایان این مسابقات با کسب سه پیروزی ، یک تساوی و یک شکست عنوان چهارمی مسابقات را از آن خود کنیم.

خنجری در پایان گفت؛ از زحمات سرکارخانم دکتر فریده علیشاهی مدیر عامل محترم باشگاه که در کنار تیم به عنوان مربی نیز حضور داشتند به پاس تمام‌ حمایت‌ها تقدیر تشکر میکنم.

خبرنگار : صمد خزایی

About Post Author

محمد موسوی

خبرنگار و روزنامه نگار اجتماعی ، ورزشی و سیاسی مترجم و طراح گرافیک دارای مدرک تحصیلی : کارشناسی زبان انگلیسی و کارشناسی ارشد علوم ارتباطات
Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %