به گزارش پایگاه خبری جام ورزش، مسابقات انتخابی تیم‌ملی کشتی آزاد امید برای حضور در رقابت‌های جهانی زیر ۲۳سال، در روز ۲ مهرماه برگزار می‌شود.

در این مسابقات دو کشتی‌گیر کرمانشاهی قرار است با رقیبان سرشاخ شوند و در صورت برتری بر حریفان، دوبنده تیم ملی را در رقابت‌های جهانی زیر ۲۳سال بر تن خواهند کرد.

در وزن ۶۱کیلوگرم، محمد امین خسروی کشتی‌گیر اهل شهرستان اسلام آباد غرب، به مصاف مجید داستان، داریوش ولی‌زاده و اسماعیل کریمی خواهد رفت. خسروی از کشتی گیران مستعد استان است که عنوان‌دار کشور است و در مسابقلت انتخابی تیم ملی جوانان امسال در وزن ۶۱کیلوگرم پنجم شد. رقابت‌های این وزن به صورت تک‌حذفی برگزار می‌شود.

در وزن ۷۴ کیلوگرم، سبحان یاری دیگر کشتی‌گیر با استعداد استان، باید با امیرحسین متقی و محسن کوچ نژاد رقابت کند که مسابقات این وزن به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود. فرد برتر ما بین این سه نفر، در تاریخ ۱۶ مهرماه با محمدصادق فیروزپور مسابقه داده و فرد برنده به عضویت تیم ملی کشتی آزاد امید در می‌آید. گفتنی است سبحان یاری کشتی گیر اهل شهرستان اسلام آباد غرب است که در مسابقات جوانان جهان در ماه گذشته دوبنده تیم‌ملی را بر تن کرد که در آن مسابقات حذف شد.
رقابت‌های کشتی زیر ۲۳ سال قهرمانی جهان طی روزهای ۱۰ تا ۱۶ آبان ماه به میزبانی کشور صربستان و در شهر بلگراد برگزار می‌شود.

خبرنگار : امیر رضا احمدی