0 0
Read Time:۱ Minute, 56 Second

‍الهام اکبری رئیس هیات گلف استان از درخشش ورزشکاران کرمانشاهی در رشته وودبال و کسب مقام نخست کشور خبر داد

الهام اکبری در گفتگو با جام ورزش افزود : آذر ماه ۱۴۰۰ برای جذب حداکثری علاقمندان به رشته وودبال یک دوره کارگاه آموزشی که به نوعی طرح استعدادیابی و آموزش مقدماتی محسوب می شود در کرمانشاه در دو رده سنی ۱۴ تا ۱۸ سال و ۱۸سال به بالا طی مدت دو روز و با حضور مربی بین المللی فدراسیون گلف در کرمانشاه برگزار شد.

وی تصریح کرد کارگاه آموزشی مذکور با حضور شرکت کنندگانی از شهرستان های مختلف استان برگزار شد،و در پایان این دوره ، تجهیزاتی نیز در اختیار شهرستان ها قرار دادیم تا بصورت حرفه ای این رشته را در شهرهایشان آغاز کنند.

اکبری با اشاره به سطح بالایی وود بال کرمانشاه در کشور گفت : وودبال کرمانشاه در کشور جایگاه مناسبی دارد و همواره بین سه استان اول کشور بوده ایم و در منطقه غرب کشور هم در جایگاه نخست قرار داریم.

اکبری افزود بدست آوردن این جایگاه درحالی است که طی سالهای گذشته بدون داشتن هیچ زیرساختی و با دست خالی ورزشکار تربیت کرده ایم و در طی برگزاری کارگاه آموزشی وودبال که ورزشکاران ما خوش درخشیدند، رییس کمیته آموزش انجمن وودبال کشور رسما از استان کرمانشاه برای حضور در چالش مهارتی(اسکیل چلنج) دعوت بعمل آورد

وی تصریح کرد استان کرمانشاه با ۱۱ نفر ورزشکار خانم و یک نفر ورزشکار آقا در چالش مهارتی وودبال شرکت کرد

رئیس هیات گلف استان تاکید کرد ، لازم به ذکر است مهبد جوکار ۷ ساله از کرمانشاه که مقام اول آقایان زیر ۱۸ سال را کسب کرد، جوانترین ورزشکار و به عنوان پدیده این دوره از مسابقات معرفی شد.

گفتنی است آقای احسان اکبری به عنوان نماینده انجمن وودبال کشور بر رعایت دقیق نکات فنی و حسن برگزاری چالش مهارتی در استان کرمانشاه نظارت داشت.

اکبری در پایان نتایج کسب شده را اینچنین بیان کرد :

– آقایان زیر ۱۸ سال :
مهبد جوکار اول کرمانشاه

– بانوان زیر ۱۸ سال:
نازنین صفری مقام اول کرمانشاه
مهدیس نادری مقام دوم کرمانشاه

– نتایج تیمی
تیم کرمانشاه زیر ۱۸ سال مقام اول

– بانوان ۱۸ تا ۳۰ سال
فائزه استوار مقام دوم کرمانشاه
زینب حیدری کرجی و مژگان سالاری مشترکا مقام سوم کرمانشاه

– نتایج تیمی
تیم ۱۸-۳۰ سال بانوان کرمانشاه مقام اول

خبرنگار : مهسا رحمت آبادی
سردبیر خبر : سید محمد موسوی

About Post Author

محمد موسوی

خبرنگار و روزنامه نگار اجتماعی ، ورزشی و سیاسی مترجم و طراح گرافیک دارای مدرک تحصیلی : کارشناسی زبان انگلیسی و کارشناسی ارشد علوم ارتباطات
Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %