فرهمند سال افزون رئیس هیات والیبال استان که به تازه گی سکاندار این هیات شده است صبح امروز در تمرینات تیم والیبال سپیدار کرمانشاه حاضر شد و از نزدیک با اعضای این تیم دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه خبری جام ورزش مهندس فرهمند سال افزون از پیشکسوتان و مدیران ارزنده ورزشی کشور که چند روزی است با شایستگی و درایت به عنوان ریاست جدید هیات والیبال استان کرمانشاه منصوب گردیده است امروز به همراه پیشکسوتان دیگر از جمله مسعود قاری ، محمود کسعلی و محمد نظری از نزدیک تمرینات سپیدار را مشاهده کردند.

سال افزون در این دیدار ضمن عرض تبریک و تشکر از پیشکسوتانی که در این دیدار حضور داشتند به این اشاره داشت که تیم والیبال سپیدار قطعا می تواند باعث رشد پایه والیبال استان شود و انگیزه مضاعفی به والیبالیست ها و جوانان علاقمند به این ورزش مفرح و افتخارآفرین تزریق کرد.

وی افزود با توجه به اینکه این تیم جوانترین تیم لیگ بزرگسالان کشور است قطعا در آینده حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت.

رئیس هیات والیبال استان با اشاره به مدیریت برادران شریفی بر تیم سپیدار گفت : درایت این عزیزان پتانسیل های بالای بازیکنان تیم را شکوفا کرده است و این تیم شور و هیجان مثال زدنی را در والیبال استان ایجاد کرده است.
وی همچنین در ادامه افزود : این تیم تنها نماینده استان کرمانشاه در والیبال است و بعنوان نماینده ای شایسته باید اخلاقیات، مردانگی و احترام را که شاخصه ورزشکاران کرمانشاه است را در تمامی مراحل تمرینات و مسابقات بکار گیرد که بطور قطع در آینده نتایج بسیار چشمگیری را کسب خواهد نمود و باعث افتخار ورزش استان خواهد شد.

رئیس هیات والیبال استان در پایان از زحمات برادران شریفی ، اعضای کادر فنی و بازیکنان والیبال تیم سپیدار کرمانشاه قدردانی و برای این تیم آرزوی موفقیت نمود.