0 0
Read Time:۲ Minute, 14 Second

علی محبی زنگنه رئیس هیأت فوتبال استان کرمانشاه در نشست هم اندیشی و گفتمان با خبرنگاران ورزشی نویس استان کرمانشاه به ارائه رویکردهای این هیأت و پاسخ به دغدغه های ورزشی نویسان استان پرداخت .
به گزارش خبرنگار جام ورزش علی محبی زنگنه در نشست هم اندیشی که با حضور خبرنگاران ورزشی رسانه های استان که ظهر امروز شنبه ۱۶ اسنفند ماه در سالن جلسات هیأت فوتبال برگزار شد به بحث و تبادل در نظر پرداختند.
در ابندای این نشست ، خبرنگارن تخصصی حوزه ورزش رسانه های استان دغدغه ها و انتقادات خود را نسبت به مدیریت گذشته و کنونی هیأت فوتبال و همچنین مدیریت ورزش استان در خصوص مشکلات ورزش فوتبال در استان را بازگو نمودند که محبی زنگنه پس از شنیدن اظهارات خبرنگارن به آنها پاسخ داد .
رئیس هیأت فوتبال استان در خصوص عدم دخالت هیأت فوتبال در خصوص باشگاههای فوتبال استان گفت : تمامی باشگاههای استان خصوصی هستند و به همین علت ما نمی توانیم در امور آنها دخالت کنیم ولی مانند گذشته از این باشگاهها که سالهاست برای ارتقای ورزش فوتبال استان تلاش می کنند ، پشتیبانی و حمایت خواهیم کرد.
محبی افزود : بطور مثال با شرایطی که در سالهای اخیر برای تیم راهیان کرمانشاه رخ داد و مسائل حقوقی بین این باشگاه و فدراسیون فوتبال به جد پیگیر این موضوع بودیم و بارها در جلسات دادگاه هم شخصا حضور داشته ام تا جایی که در حال حاضر به نتیجه رسیده است و امیدواریم با انتخاب رئیس جدید فدراسیون بتوانیم با رایزنی های بیشتر زمینه حضور راهیان را در فصل پیشروی فوتبال لیگ دسته اول کشور مهیا سازیم.
محبی زنگنه مدیریت هیات فوتبال را منوط به رعایت اساسنامه های مورد نظر دانست و افزود : ذکر این نکته که هیات فوتبال استان توسط اشخاص پشت پرده اداره می شود کاملا اشتباه است و طبق چارچوب ها و وظایف سازمانی هریک از اعضا از جمله دبیر هیات و نایب رئیس هیات به وظایف خود عمل می کنند و در راه مدیرت هیات ، رئیس هیات را یاری می کنند .
وی تاکید کرد دبیر هیأت با توجه به وظایفی که بر عهده دارد اکثر فعالیت های اداری را انجام می دهد و همین امر باعث شده است که برخی به اشتباه گمان کنند که مدیریت هیأت توسط دبیر و یا نایب رئیس آن انجام می گیرد که این اینگونه اظهارات اشتباه است .
رئیس هیأت فوتبال استان کرمانشاه در پایان دغدغه ها و انتقادات ورزشی نویسان را بجا و شایسته ارزیابی کرد و تصریح کرد در راه پیشرفت استان هرگونه نقد سازنده ای را با جان و دل پذیرا هستیم و خواستار این هستیم که رسانه های ورزشی با تخصصی که در این زمینه دارند همواره یاری رسان هیأت باشند و در این راه ما را همکاری کنند .

خبرنگار : سید محمد موسوی – جام ورزش

About Post Author

محمد موسوی

خبرنگار و روزنامه نگار ، ورزشی ، اجتماعی و سیاسی سردبیر جام ورزش - خبرنگار خبرگزاری ایلنا - دبیر سرویس ورزش هفته نامه بیستون و بیستون ورزشی - خبرنگار روزنامه و خبرگزاری های محلی و سراسری - خبرنگار مستقل عضو رسمی اتحادیه جهانی ورزشی نویسان عضو رسمی انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران عضو اتحادیه روزنامه نگاران ایران عضو خانه مطبوعات استان کرمانشاه عضو صندوق اعتباری هنر عضو سامانه مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت ارشاد مترجم و طراح گرافیک دارای مدرک تحصیلی : کارشناسی زبان انگلیسی و کارشناسی ارشد علوم ارتباطات
Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %