0 0
Read Time:۱ Minute, 32 Second

پنجمین دوره مسابقات دفاع شخصی و هنرهای رزمی قهرمانی نزاجا با قهرمانی قرارگاه جنوب به پایان رسید‌.

به گزارش پایگاه خبری جام‌ ورزش به نقل از موج ورزش؛ علی جعفرخانی دبیر کمیته مسابقات فدراسیون انجمن های وررشی صبح روز شنبه شانزدهم بهمن از پایان رقابت های دفاع شخصی و کیک بوکسینگ قهرمانی نزاجا خبر داد و اظهار کرد؛ این دوره از مسابقات به مدت چهار روز به میزبانی استان خوزستان و در شهر اهواز با شرکت ۲۶ تیم از یگان های مختلف نزاجا در سراسر کشور برگزار شد.

وی افزود؛ تیم قرارگاه جنوب میزبان مسابقات موفق شد عنوان نخست را از آن خود کند و همچنین تیم های گروه ۵۵ و تیپ ۳۵ نیز در رده های دوم و سوم قرار گرفتند.

جعفرخانی با اشاره به سطح برگزاری مسابقات گفت؛ مسابقات از سطح بسیار بالای برخوردار بود که در پایان نفرات برتر این دوره از مسابقات به اردوی انتخابی نزاجا دعوت شدند تا در ادامه در قالب تیم منتخب نیروی زمینی ارتش در سال اینده در هردو بخش دفاع شخصی و کیک بوکسینگ به مسابقات بین المللی اعزام شوند.

مسئول هیات رزمی نزاجا با اشاره به قضاوت داوران در این مسابقات خاطر نشان کرد؛ برای اولین بار در این رقابت ها از کارکنان پایور که داور رسمی فدراسیون انجمن های ورزشی کشور سبک نیسا بودند استفاده شد که خوشبختانه قضاوت های خیلی خوبی را انجام دادند‌.

قهرمان سابق کیک بوکسینگ جهان در پایان گفت؛از زحمات مدیریت تربیت بدنی نیروی زمینی ارتش سرهنگ چنگیز مسیب زاده که از قهرمانان ملی رشته تیر اندازی می باشند به جهت حمایت و توجه ویژه به ورزش های کاربردی و نظامی از جمله دفاع شخصی و کیک بوکسینگ تقدیر و تشکر می‌کنم امیدوارم با تلاش و همت ایشان وسایر همکاران بتوانیم در آینده اتفاقات خوبی را در ورزش نزاجا به ثبت برسانیم.

خبرنگار : منا محمد بیگی
سردبیر خبر : سید محمد موسوی

About Post Author

محمد موسوی

خبرنگار و روزنامه نگار اجتماعی ، ورزشی و سیاسی مترجم و طراح گرافیک دارای مدرک تحصیلی : کارشناسی زبان انگلیسی و کارشناسی ارشد علوم ارتباطات
Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %