0 0
Read Time:۱ Minute, 50 Second

سرمربی تیم والیبال نزاجا پس از قهرمانی در سری B لیگ یک مردان؛ برای این قهرمانی سختی ها و زحمات زیادی کشیدیم خوشحالم بازیکنانم مزد تلاش هایشان را گرفتند.

صابر ریواده سرمربی تیم والیبال نیروی زمینی ارتش پس از قهرمانی در لیگ دسته یک والیبال باشگاه‌های کشور در سری B در گفتگو با خبرنگار جام ورزش اظهار داشت؛ خداروشکر با تمام سختی‌ها این فصل برای تیمم خیلی خوب تمام شد. در بازی فینال ابتدا بازیکنانم دو ست را واگذار کردند و سپس بازگشت رویایی به بازی داشتند چرا که در سه ست پیاپی تیم بسیار خوب و قابل احترام شهرداری آزاد شهر را شکست دادند و با نتیجه ۳ بر ۲ قهرمان شدند.

وی افزود؛ خوشحالم لیگ با تنها یک شکست و کسب شانزده پیروزی با قهرمانی تیم نزاجا به پایان رسید و شرمنده مدیران باشگاه نشدم امیدوارم در لیگ یک سری A حضوری شایسته داشته باشیم.

سرمربی تیم والیبال نزاجا در ادامه ضمن تشکر از مدیران و مسئولان باشگاه نیروی زمینی ارتش بیان کرد؛ باشگاه فرهنگی ورزشی نزاجا یکی از ریشه دار ترین باشگاه‌های ورزشی ایران می باشد که خوشبختانه امروزه در راس آن سرهنگ چنگیز مسیب زاده قرار گرفته است کسی که بیش از ۱۵ سال در ترکیب تیم ملی تیراندازی کشورمان حضور داشته و بخوبی با مشکلات و دغدغه ورزشکاران آشنا است همانطور که خانواده والیبال می‌دانند او به همراه سرهنگ‌ موسی بختیاری جانشین و سرگرد فردین بختیاری ریاست دایره مسابقات و هیات های ورزشی نیروی زمینی در تمامی بازی های خانگی، نیمه نهایی و فینال با حضور در سالن محل مسابقه تا آخرین لحظه تیم را حمایت و تشویق می‌کردند که همین وجود پرمهرشان باعث ایجاد انگیزه و روحیه مضاعف برای تمامی تیم بود. بازهم خداروشاکرم که با کسب مقام قهرمانی گوشه‌ای از محبت های عزیزان را جبران کردیم.

ریواده در در پایان تصریح کرد؛ بازیکنانم شایستگی حضور در فینال را داشتند از ابتدا فصل هدفمان صعود به فینال لیگ بود‌ و برای این قهرمانی سختی ها و زحمات زیادی کشیدیم، مزد تلاش هایمان را گرفتیم از تمامی مسئولین برگزاری، عوامل اجرائی، داوران، مربیان، ناظران، بازیکنان و مسئولان زحمتکش فدراسیون به جهت برگزاری هرچه شایسته لیگ یک والیبال باشگاه‌های کشور تقدیر و تشکر میکنم.

خبرنگار: صمد خزایی

About Post Author

محمد موسوی

خبرنگار و روزنامه نگار اجتماعی ، ورزشی و سیاسی مترجم و طراح گرافیک دارای مدرک تحصیلی : کارشناسی زبان انگلیسی و کارشناسی ارشد علوم ارتباطات
Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %