0 0
Read Time:۱ Minute, 10 Second

پاراوزنه برداران کرمانشاهی در مسابقات قهرمانی کشور موفق به کسب یک مدال طلا ، دو مدال نقره و دو مدال برنز شدند، که حاصل این مدالهای رنگارنگ سکوی قهرمانی بود.

به گزارش پایگاه خبری جام ورزش: بیست و هفتمین دوره مسابقات پاراوزنه برداری قهرمانی کشور ، یادبود سیامند رحمان، در بخش آقایان با حضور ناظر کمیته بین المللی پارالمپیک از ۱۱ اسفند ماه به مدت دو روز در فدراسیون ورزشهای جانبازان و معلولین برگزار شد و تیم کرمانشاه با کسب پنج مدال سکوی قهرمانی این دوره از رقابتها را از آن خود کرد.

در این دوره از رقابتها علیرضا ایزدی در دسته ۴۹ کیلوگرم مدال طلا را کسب کرد، مسلم امیری دیگر وزنه بردار کرمانشاهی در همین وزن مدال نقره را بدست آورد، در دسته ۵۴ کیلوگرم سلام خاصه پور مدال نقره را از آن خود کرد ، در دسته ۶۵ کیلوگرم ایوب کبودی گردن آویز برنز را بدست آورد، در دسته ۸۸ کیلوگرم شهرام رضایی مدال برنز را کسب نمود و مانی سعیدی در همین وزن چهارم شد.

تیم کرمانشاه ۵ سال متوالی نایب قهرمان مسابقات قهرمانی کشور بوده است، امسال با مربیگری محمد رضا امینی و سرپرستی احمد ایزدی موفق به کسب کاپ طلای این دوره از رقابتها شد.

گفتنی است: تیم پاراوزنه برداری کرمانشاه با کسب ۵۷ امتیاز در رده نخست قرار گرفت، تیم مازندارن با کسب ۵۱ امتیاز دوم شد و تیم خوزستان با کسب ۴۷ امتیاز در رده سوم جای گرفت.

Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %