0 0
Read Time:۱ Minute, 40 Second

مسابقات دو و میدانی قهرمانی کشور جایزه بزرگ در بخش آقایان در مورخه “چهارم” شهریور ماه ۱۳۹۹ در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب تهران برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اجتماعی ورزشی ، جام ورزش : دوومیدانی کاران کرمانشاهی مزد زحمات و تلاشهای بی وقفه خود را با کسب عناوین رنگارنگ گرفتند.

در مسابقات دوومیدانی جایز بزرگ کشور دوومیدانی کاران کرمانشاهی مشروحه ذیل در ماده های مختلف عناوین قهرمانی را به خود اختصاص دادند.

پژمان یارولی در ماده ۸۰۰ متر مقام اول
مسعود باقری راد در ماده ۲۰۰ متر مقام اول
همایون همتی در ماده ۵۰۰۰ متر مقام اول
احسان طهماسبی در ماده ۴۰۰ متر مقام دوم
سبحان احمدی در ماده ۸۰۰ متر مقام چهارم
امیر فرزام صفری در ماده ۸۰۰ متر مقام پنجم
جعفر قادری در ماده ۱۰۰ متر مقام پنجم
آرمین سبحانی در ماده ۱۱۰ متر با مانع مقام پنجم

ضمنا جا دارد در این مسابقات از احسان طهماسبی دونده ملی پوش کرمانشاهی قدردانی نمود که با وجود دو سال دوری از مسابقات توانست در پیکار های دو ۴۰۰ متر مقام دوم را به خود اختصاص دهد.

توضیح اینکه برابر لیست ارسالی از فدراسیون دو و میدانی تنها اسم پژمان یارولی جهت حضور در مسابقات قید شده بود که با پا فشاری و پیگیری های مکرر رییس هیات دو و میدانی استان با فدراسیون توانست در بخش آقایان هشت نفر و در بخش بانوان دو نفر در این مسابقات حضور یابند.

حمایت قاطعانه دونده های طراز اول ایران از رییس هیات استان کرمانشاه جناب روشن زاده
پژمان یارولی قهرمان ۸۰۰ متر ایران در یک رقابت جذاب با اقتدار قهرمان ایران شد و احسان طهماسبی هم در ماده ۴۰۰ متر بعد از دوسال دوری از میادین مقام دوم جایزه بزرگ ایران رو از آن خود کرد.

احسان طهماسبی در مصاحبه با خبرگزاری ها از حمایت‌های احمد روشن زاده ریاست هیات دوومیدانی استان کرمانشاه سخن‌گفت و از ایشان به نیکی یاد کرد. وی افزود طی دوسال دوری از میادین رییس هیات کرمانشاه جویای حالم بوده و بنده را مورد حمایت قرار می دادند، کرمانشاه در دوومیدانی حرفهای زیادی برای گفتن دارد.

Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %