0 0
Read Time:۱ Minute, 22 Second

برای اولین بار در ایران مسابقات ایروپامپ در کرمانشاه برگزار شد و باز هم در یکی دیگر از رشته های ورزشی پیشتاز شدیم.

به گزارش پایگاه خبری جام ورزش؛ سمیه کهریزی مسئول کمیته ایروپامپ استان کرمانشاه با بیان اینکه این دوره از رقابتها برای اولین بار است که در ایران برگزار می شود ، گفت : به میزبانی کرمانشاه مسابقات قهرمانی استان در رشته ایروپامپ را برگزار کردیم، متاسفانه با وجود ویروس منحوس کرونا و شیوء بسیار بالا در استان‌های همجوار بر این قرار بود ۲۰ تیم در این رقابت‌ها حضور پیدا کنن که با این وضعیت به ۱۰ تیم کاهش پیدا کرد.

وی افزود ؛ این دوره از مسابقات با حضور ۱۰ تیم در مجموع ۳۰ شرکت کننده بمناسبت چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، دهه مبارک فجر مورخ بیستم بهمن ماه در محل سالن شهید بهشتی استادیوم آزادی برگزار شد.

کهریزی مسئول کمیته ایروپامپ استان کرمانشاه با اشاره به اینکه این رشته ورزشی تمام فاکتورهای آمادگی جسمانی را دارا می باشد، اضافه کرد ؛ ایروپامپ یک رشته استقامتی ، قدرتی و سرعتی با ابزار هالتر ، پلیت و استپ همراه با موزیک مخصوص به خود که در طول یک ساعت تمرین تمامی عضلات بدن را درگیر می کند.

وی در ادامه عنوان کرد : در پایان این دوره از مسابقات تیم های سبز اسپرت به مربیگری نیلوفر ناصری ، یاس به مربیگری پگاه کولانی و سبحان به مربیگری شراره پاک روش بترتیب در جایگاه اول تا سوم ایستادند و کاپ قهرمانی را دریافت نمودند.

وی در پایان گفت: اولین مدرسی بودم که در ایران موفق شدم مربیگری این رشته را برگزار کنم و استقبال چشم گیری را شاهد بودیم.

نگارنده خبر ؛ مهدی حشمتی

عکس از ؛ مهسا رحمت آبادی

About Post Author

مدیر مسوول : مهدی حشمتی

مهدی حشمتی مدیر مسوول پایگاه خبری جام ورزش - خبرنگار ، روزنامه نگار و عکاس ، ورزشی - دبیر سابق سرویس ورزشی روزنامه باختر - عضو رسمی انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران - عضو هیات رئیسه انجمن ورزشی نویسان استان کرمانشاه - عضو خانه مطبوعات استان کرمانشاه - عضو صندوق اعتباری هنر - عضو سامانه مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت ارشاد - مدیر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه
Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %