0 0
Read Time:۱ Minute, 44 Second

با وجود کانچو پیمان عزیزی آرام ریاست گروه لاتاردو ایران و پیشرفت و ترقی روز افزون این رشته در دیار شیرین و فرهاد، کرمانشاه پایتخت لاتاردو ایران نام گرفت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری جام ورزش؛ پیمان عزیزی آرام متولد ۲۰مهرماه ۱۳۶۰صادره از کرمانشاه، دارای ۳۳سال سابقه ورزشی می باشد. وی ورزش رزمی را با تکواندو و کاراته آغاز کرده و چیزی حدود ۲۰ سال است که در خدمت فدراسیون ورزشهای رزمی با سبکهای های فول کیک بوکسینگ ، چوی لی فوت ، کونگ فو فایتینگ ، سوپرکنتاکت بین المللی و در کاراته هم  باسبکهای شین ذن کاراته شیرزاد ، کیوکوشین ماتسوشیما، بودوکای دو کاراته که دو سال به عنوان سرمربی تیم ملی فعالیت کرده و سبک پرفکت کیوکوشین که به عنوان سرمربی تیم منتخب کشور منتصب شده درفدراسیون کونگ فو با سبک کونگ فو توآ سنتی و در فدراسیون ووشو نن شائولین چوان فعالیت داشته و در حال حاضر ریاست گروه لاتاردو در ایران می باشد.

ریاست گروه لاتاردو ایران، وجود هانشی داریوش عزیزی آرام نائب رئیس و شیهان نادر کرجی بعنوان دبیر را برای پیشرفت و ترقی این رشته ورزشی ضروری دانست و گفت : انشاالله به زودی شاهد پیشرفت های بیش از پیش این رشته جهانی در ایران عزیز خواهیم بود.

وی از حمایت های یوسف بهتری ریاست محترم فدراسیون انجمن های ورزشهای رزمی ایران تشکر و قدردانی را داشتند و اظهار نمودند: مهندس بهتری پدری دلسوز برای رزمی کاران کشور بشمار می آید.

عزیزی آرام در ادامه افزود: با توجه به پتانسیل بالای لاتاردو کاران کشور و جمعیت قابل توجهی که طی مدت کوتاهی توانسته در کرمانشاه جذب کند پایتخت لاتاردو ایران نام گرفته است، قطعا لاتاردو ایران می‌تواند با وجود قهرمانان کرمانشاهی و دیگر استان‌ها در جهان حرفی برای گفتن داشته باشد.

طی حکمی از سوی کانچو پیمان عزیزی آرام ریاست گروه لاتاردو ایران و نماینده انحصاری سازمان جهانی هنر رزمی لاتاردو، شیهان نادر کرجی به عنوان دبیر کل لاتاردو کشور منصوب شد.

وی در پایان از منوچهر حاتمی و غلامرضا طیبی به عنوان ریاست هئیت انجمن های ورزشهای رزمی استان و شهرستان کرمانشاه بابت همکاری های همه جانبه تشکر و قدردانی نمودند.

About Post Author

محمد موسوی

خبرنگار و روزنامه نگار اجتماعی ، ورزشی و سیاسی مترجم و طراح گرافیک دارای مدرک تحصیلی : کارشناسی زبان انگلیسی و کارشناسی ارشد علوم ارتباطات
Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %