0 0
Read Time:۱ Minute, 16 Second

مسابقات والیبال کارگران کشور با حضور ۶ تیم از روز دوشنبه “بیست و سوم” دیماه در مجموعه ورزشی کارگران در قالب ۲ گروه سه تیمی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری جام ورزش : مسابقات والیبال کارگران کشور با حضور تیم های کرمانشاه ، همدان و فارس در گروه اول و تیم های زنجان ، هرمزگان و لرستان در گروه دوم به مدت ۳ روز از تاریخ ۲۳ لغایت ۲۵ دیماه به رقابت با یکدیگر پرداختند.

در دیدار فینال این دوره از مسابقات تیم والیبال کرمانشاه و فارس مقابل هم قرار گرفتند، که در پایان تیم کرمانشاه با اقتدار موفق شد با نتیجه ۲ بر صفر پیروز شود و عنوان قهرمانی را از آن خود نماید.

در دیدار رده بندی نیز تیم لرستان با شکست تیم زنجان ، با نتیجه ۲ بر صفر پیروز شد و جایگاه سوم مسابقات والیبال کارگران قهرمانی کشور را کسب کرد

فرهمند سال افزون رئیس گروه نظارت فنی بر اماکن ورزشی استان کرمانشاه از تاثیرگذارترین بازیکنان این دوره از مسابقات بود و نقش زیادی در قهرمانی کرمانشاه داشت.

این دوره از مسابقات به میزبانی کرمانشاه و به همت و همکاری ورزش کارگری استان و تربیت بدنی شهرداری کرمانشاه برگزار شد که تیم کرمانشاه علاوه بر عنوان قهرمانی به دسته برتر صعود کرد .

تیم کرمانشاه متشکل از ورزشکاران ، سعید مظفری ، رضا خانی ، آرش پیری ، فرهمند سال افزون ، سید محمدرضا قارونی ، محمد صادقی ، حسن کنجدی ، جلال گلزار ، حسن صفری ، مهدی پور جعفری ، محمد کرمی ، محمدجواد احمدی ، علی حجتی و محمد حسن احمدی ، علی حشمتیان سرپرستی و افشار عبدی سرمربی تیم را بعهده داشتند. 

About Post Author

مدیر مسوول : مهدی حشمتی

مهدی حشمتی مدیر مسوول پایگاه خبری جام ورزش - خبرنگار ، روزنامه نگار و عکاس ، ورزشی - دبیر سابق سرویس ورزشی روزنامه باختر - عضو رسمی انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران - عضو هیات رئیسه انجمن ورزشی نویسان استان کرمانشاه - عضو خانه مطبوعات استان کرمانشاه - عضو صندوق اعتباری هنر - عضو سامانه مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت ارشاد - مدیر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه
Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %