0 0
Read Time:۱ Minute, 29 Second

نخستین دوره پیکارهای اتومبیلرانی آفرود کشور به میزبانی شیراز برگزار شد.

رئیس هیات موتور سواری و اتومبیلرانی شهرستان کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگار جام ورزش اعلام کرد: این دوره از مسابقات با حضور بیش از ۷۰ اتومبیلران در بخش بانوان و آقایان در پنج کلاس به رقابت پرداختند.

حمید فرجام فر ریاست هیات موتور سواری و اتومبیلرانی شهرستان کرمانشاه اظهار داشت : مسابقات اتومبیلرانی آفرود قهرمانی کشور مورخ ۲۵ و ۲۶ آذر ماه سال ۱۴۰۰ به میزبانی شیراز برگزار شد، از استان کرمانشاه مرتضی نوری الاصل در کلاس ۲ با اتومبیل پاژیرو و ذکریا بهرام میرزایی در کلاس ۴ با اتومبیل پاژن به رقابت با رقبای خود پرداختند.

فرجام فر با اشاره به اینکه مرتضی نوری الاصل ورزشکار کرمانشاهی سوار بر ماشینی ابتدای بود ، افزود : وی در کلاس ۲ با ماشین های انژکتور ، دارای زیر بندی خاص و تجهیزات کامل در خط استارت ایستاد و با وجود تمامی این تفاسیر موفق شد، جایگاه سوم کشور را از آن خود کند.

رئیس کمیته دو دیفرانسیل استان کرمانشاه بیان کرد : نوری الاصل در کنار قهرمانان بین المللی و نامی ایران که عناوین رنگارنگی را در مسابقات خارج از کشور را در کارنامه ورزشی خود دارند ایستاد و توانست این مقام ارزشمند را برای کرمانشاه کسب کند، از این ورزشکار با غیرت تشکر و قدردانی می نمایم .

وی در ادامه گفت : ذکریا بهرام میرزایی دیگر اتومبیلران کرمانشاهی که در کلاس ۴ حضور داشت، در ابتدای مسیر درخشش بسیار عالی از خود نشان داد ، متاسفانه در وسط راه در اثر نقص فنی متوقف شد و نتیجه ای را کسب نکرد، ولی تایم پست رو داشت به نحوء احسنت می زد .

وی اضافه کرد : در کلاس ۲ ، سعید مهرجو از فارس، پیمان همایونی از فارس و مرتضی نوری الاصل از کرمانشاه به ترتیب اول تا سوم شدند.

 

نگارنده خبر : مهسا رحمت آبادی

Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %