پنجمین جلسه زیر مجموعه ستاد ساماندهی در خصوص مراسم بزرگداشت نخستین سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی در روز چهارشنبه ( ۱۷ دیماه ) در محل اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اجتماعی ، ورزشی جام ورزش : این نشست به ریاست سعدی رشیدی معاونت اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه و با حضور نمایندگان ادارات بنیاد شهید و امور ایثارگران ، معاونت فرهنگی شهرداری کرمانشاه ، سپاه نبی اکرم (ص) ، ناحیه بسیج کرمانشاه ، فرهنگ و ارشاد اسلامی و کمیته امداد منطقه یک امام خمینی (ره) برگزار شد .

در ابتدای این نشست هر کدام از نمایندگان ادارات در مورد کارهای انجام شده در ایام فاطمیه و اولین سالگرد شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی سخن گفتند.

شهرام کبیر کوهی نماینده معاونت فرهنگی شهرداری گفت : نصب بنر در تمامی ادارات مناطق هشت گانه شهر کرمانشاه و ادارات شهرستانها ، همچنین در طراحی هماهنگ بنر در سطح معابر شهری استان ، طرح هایی با تصویر سردار ، شعار و تصویر در اختیار مناطق و سازمان های زیرمجموعه شهرداری برای نصب قرار داده ایم.

سعدی رشیدی معاونت اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه اظهار داشت : از جمله کارهای صورت گرفته در اولین سالگرد سردار دلها ، نصب بنر گرامیداشت اولین سالگرد شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در سر درب اداره ، برگزاری مسابقات بومی محلی با همکاری معاونت محترم تربیت بدنی سپاه نبی اکرم (ص) ، میزبانی مسابقات بسکتبال لیگ دسته یک کشور ، همایش کوهپیمایی بازنشستگان در پارک کوهستان ، همایش پیاده روی جوانان انقلابی ، نمایشگاه دست آورده های مقاومت با هدف معرفی مرام و منش شهید سلیمانی با رعایت پروتکل های بهداشتی در محل مجموعه تختی و برگزاری شب شعر کردی به صورت مجازی با عنوان انتقام سخت توسط سمن مردم نهاد ره پویان راه ولایت برگزار شد.

وی در ادامه بیان کرد : سردار دلها روحیه شهادت طلبی داشت ، او در داغ فراق یاران همرزمش می ­سوخت و در نجواهای شبانه‌­اش پیوسته از حضرت حق طلب شهادت می‌­نمود. او از مغز استخوان و بن‌دندان و با ذره ­­ذره­ وجودش خواهان شهادت بود، او با شهدا سخن می­‌گفت و از آنان ملتمسانه می­‌خواست که او را به سوی خویش برکشند و به بزم معنوی خود فراخوانند. بزرگ­‌ترین آرزوی او که هیچگاه در آن سستی و کاستی پدید نیامد، همانا شهادت بود و سرانجام به این آرزو که به دست شقی‌­ترین انسان روزگار به شهادت برسد، رسید.