0 0
Read Time:۱ Minute, 9 Second

پنجمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان و جلسه مقابله با کرونا توسط سمن های اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه به ریاست سیروس خانی معاونت سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری کرمانشاه برگزارشد.

به گزارش پایگاه خبری جام ورزش : این نشست پیش از ظهر روز سه شنبه مورخ (۳۰دیماه) در محل سالن جلسات فرمانداری کرمانشاه با حضور اعضای عضوء ستاد ساماندهی و سمن های ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه برگزار شد.
در این نشست مصوبات جلسه قبلی ، ارائه پیشنهادات و راهکار جهت راه اندازی ، ساماندهی و گسترش فعالیت خانه های جوان و احداث سمن سراها در خانه های روستایی در بخش ها و برنامه های پیشنهادی در ایام دهه فجر انقلاب اسلامی در حوزه شهرستان کرمانشاه پیگیری شد.
سیروس خانی معاونت امنیتی ، سیاسی اجتماعی فرمانداری عنوان کرد : یکی از بزرگترین مشکلات در اشتغال جوانان وجود نیروهای بالای ۳۰ سال کار در ادارات می باشد، که باعث میشود جای کار برای جوانان و اشتغال برای این عزیزان کم شود که همین امر باعث معضلات اجتماعی بزرگی می شود، از مدیران محترم ادارات می خواهیم نیروهای بالای ۳۰ سال خدمت را بازنشسته کنند، تا جوانان بتوانند به کار مشغول شوند.
مصطفی بابا ملکی ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه خطاب به نماینده ادارات عضوء ستاد ساماندهی امور جوانان گفت : برنامه های که در بهمن ماه اجرا می شود با عنوان چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نام گذاری شود.

Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %