0 0
Read Time:۱ Minute, 27 Second

سی و شش باشگاه ورزشی در شهرکرمانشاه به دلیل فعالیت در زمان اعلام تعطیلی پلمپ شد.

به گزارش خبرنگار جام ورزش در کرمانشاه ، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه گفت: در پی اعلام تعطیلی باشگاه های ورزشی ازسوی مسئولین امر به علت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، در بازرسی میدانی از باشگاه های ورزشی طی چهار روز گذشته، باشگاههای متخلف در کرمانشاه پلمپ شدند.

مصطفی بابا ملکی افزود: درباره سلامتی جامعه اداره ورزش و جوانان با هیچ شخص یا مسئولی دراین زمینه تعارف نداشته و بدون شک این بازرسی‌ها و برخوردهای جدی تا زمانیکه به صلاحدیت مسئولین اماکن عمومی تعطیل باشند ادامه خواهند داشت.

وی گفت: پیرو دستورالعمل‌های مربوط به تعطیلی اماکن ورزشی، مردم در صورت مشاهده فعالیت باشگاه‌ها و اماکن ورزشی، مراتب را به امور باشگاههای این اداره گزارش و اعلام نمایند.

وی بیان داشت : در ابلاغیه ای در خصوص پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، فعالیت تمام باشگاه های ورزشی، استخرهای شنا و سالن های بدنسازی دولتی وخصوصی به حالت تعلیق درآمده است.

باباملکی از پلمپ و باطل شدن پروانه باشگاه‌های که اقدام به بازگشایی در مدت مقرر کنند، خبر داد و گفت: این امر با همراهی اداره اماکن نیروی انتظامی انجام خواهد شد.

وی با بیان اینکه خانواده جوانان و نوجوانان باید از ورود فرزندانشان نه تنها به اماکن ورزشی بلکه از ورود به پارک‌ها و اماکن شلوغ به منظور پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا جلوگیری کنند، وی افزود: از باشگاه‌هایی که سلامت خود و مراجعه کنندگان برای آنها مهم بوده و اقدام به تعطیلی اماکن تحت مدیریت خود نمودند بی نهایت سپاس و تشکر را دارد.

در صورتی که اطلاعیه جدیدی که از سوی وزارت ورزش و جوانان ارسال شود از این سایت خبری اعلام خواهد شد.

Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %