0 0
Read Time:۱ Minute, 39 Second

شهردار منطقه ۵ شهرداری شهر کرمانشاه / پارک بانوان در محیط کاملا امن با کلیه امکانات ورزشی ، رفاهی و تفریحی را تا پایان سال در شهر کرمانشاه احداث خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری اجتماعی ورزشی ، جام ورزش در گفت و گو با مهندس بهمن سوری شهردار منطقه ۵ شهر کرمانشاه وی از احداث پارک ، ویژه بانوان خبر داد و گفت : پارک بانوان با متراژ بالغ بر ۷۵۰۰ متر مکعب واقع در بلوار طاقبستان جنب بیمارستان حضرت معصومه (ص) با فضای کاملا آرام و دلنشین تا پایان سال ساخته خواهد شد.

وی افزود : با توجه به موقعیت مکانی خوب این پارک که در نزدیکی بلوار طاقبستان و مجموعه ورزشی امام خمینی (ره) قرار دارد، در آینده شاهد حضور گسترده بانوان در این پارک خواهیم بود.

وی با بیان اینکه ایجاد فضاهای ورزشی روباز در پارک ها مخصوص بانوان و برطرف کردن این نیاز به حق زنان از وظایف شهرداری ها است افزود : با توجه به مساحت کم این پارک نسبت به پارک های سطح شهر، اما استفاده برای عموم آزاد می باشد و بانوان می توانند ورزشهای عمومی و تخصصی خود را بدون هیچ گونه مشکلی انجام دهند.

شهردار منطقه ۵ تصریح کرد: افزایش ارتفاع دیوار بخاطر نبود دید مستقیم ، راه اندازی کتابخانه با دارا بودن کتاب های کودکان رده سنی ۴ تا ۱۰ سال ، برگزاری مسابقات برای کودکان که باعث سرگرمی آنها می شود که مادران با خیال راحت به ورزش کردن بپردازند،از اصلی ترین کارها در این پارک خواهد بود .

وی در ادامه افزود : در این پارک پیست دوچرخه سواری ، پیاده روی بصورت دورتادور پارک ، محل گفتمان بانوان ، تنیس روی میز ، وسایل بدنسازی پارکی ، محل ورزش صبحگاهی بانوان با گنجایش ۱۵۰ نفر ، در شمالی پارک ساختمان مدیریت ، رخت کن ، نماز خانه و اتاق شیر دهی تاسیس خواهد شد.

گفتنی است : سالار احمد زاده رئیس کمیسیون بهداشت و سلامت ، سعدی رشیدی معاونت اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه و خانمها نرگس یوسفی و نرگس شعبانی مسئول امور ورزش بانوان استان و شهرستان کرمانشاه از محل این پارک بازدید بعمل آوردند.

Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %