0 0
Read Time:۱ Minute, 56 Second

با توجه به پنانسیل بالای جوانان کرمانشاهی هندبال این دیار از دیرباز در کشور زبانزد بوده و هست

میلاد صفری مدیر آقایان باشگاه هندبال ۷۴ در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری جام ورزش اعلام داشت: پس از مدت ها و به همت باشگاه هندبال ۷۴ کرمانشاه میخواهیم نماینده شایسته ای برای استانمان در لیگ دسته اول کشور باشیم.
وی خاطر نشان کرد: با رایزنی های انجام شده مقرر گردید باشگاه هندبال۷۴ به عنوان نماینده کرمانشاه در مسابقات دسته اول باشگاه های کشور شرکت کند.
این مقام مسئول گفت: در دوماه گذشته سعی کردیم با اعلام فراخوان به تمامی شهرستان های استان بازیکنان واجد شرایط را جهت شرکت مسابقات شناسایی کنیم و با انجام تمرینات منسجم رفته‌ رفته بازیکنان را به مرز آمادگی برسانیم.
صفری افزود:  فلسفه باشگاه ما به کار گیری تمامی پتانسیل های هندبال در استان کرمانشاه و پرورش استعداد های کشف نشده در هندبال پایه استان خواهد بود تا در سال های آینده نظاره گر این باشیم باشگاه با تمامی بازیکنان آکادمی خود در مسابقات رده های سنی مختلف شرکت کند و پس از یکی دوسال تیمداری از عرصه مسابقات محو نشود.
صفری عنوان کرد:  طی نامه ابلاغی فدراسیون مسابقات هندبال لیگ دسته اول کشور با حضور بیست تیم در دهه اول آذر ماه آغاز و در دو دور و به صورت متمرکز برگزار خواهد شد و ما سعی کرده ایم تا با جذب بازیکنان بومی خود از سراسر استان تیم را آماده حضوری مقتدرانه در مسابقات کنیم.

پروین احمدیان مدیرعامل و موسس باشگاه ۷۴ نیز اعلام نمود: حدود دو سال از تاسیس باشگاه هندبال ۷۴ می‌گذرد و باشگاه ما تنها باشگاه فعال کرمانشاه در دو رده آقایان و بانوان می باشد که با یاری مسئولان ورزش استان، بخش های خصوصی و دولتی میتوانیم از پتانسیل بومی موجود در استان نهایت استفاده را داشته و شاهد شکوفایی مجدد ورزش پر هیجان هندبال در تمامی رده ها باشیم .

احمدیان در پایان از تمامی مسئولان دولتی،خصوصی،خیرین، نمایندگان محترم مجلس و شورای شهر و تمامی دوستداران ورزش کرمانشاه درخواست کرد: با توجه ویژه به این تیم که تمامی عوامل و بازیکنان آن از جوانان شایسته این شهر و دیار تشکیل شده اند حمایت کنند تا هم به وظیفه اجتماعی خود در قبال شهرمان عمل کرده و هم نقش کوچکی در تزریق شادی و شور نشاط در جوانان ورزشکار کرمانشاه داشته باشیم.

نگارنده خبر : مهدی حشمتی

Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %