0 0
Read Time:۲ Minute, 39 Second

بمناسبت زنده نگه داشتن یاد شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و حماسه نهم دی ، همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در شهرستان هرسین برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری جام ورزش از کرمانشاه: همایش بزرگ  پیاده روی خانوادگی با حضور علی رضایی نماینده مردم شرق استان در مجلس شورای اسلامی ، منوچهر حاتمی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان و دیگر مسئولین راس ساعت هشت صبح روز جمعه هشتم دیماه از میدان آزادی آغاز و پس از طی کردن مسیرهای منتهی به تقاطع آیت الله کاشانی ، میدان استقلال ، بلوار شهید شیرودی و میدان امام خمینی (ره) در نهایت در مجموعه ورزشی انقلاب به پایان رسید.

علی رضایی نماینده مردم شرق استان در مجلس شورای اسلامی ، از استقبال پرشور مردم انقلابی شهرستان هرسین در این همایش قدردانی کرد و بیان نمود : با تمام توان برای توسعه ورزش همگانی ، تجهیز و احداث اماکن ورزشی تلاش خواهیم کرد در حال حاظر به حول و قوه الهی زمین چمن مصنوعی با هماهنگی و پیگیری های فراوان به بهره برداری رسیده و جوانان این منطقه به راحتی می توانند ساعاتی از اوقات فراغت خود را در این زمین بگذرانند.

وی با اشاره به زمینی که مخصوص رشته پهلوانی و زورخانه ای در مجموعه انقلاب وجود دارد، گفت : با چند تن از وزیران در خصوص ساخت و بهره برداری این مکان بحث و گفتگو شده است و امید می رود به زودی این شهرستان نیز صاحب یک زورخانه بجهت علاقمندان به این رشته و پرورش پهلوانک های عزیز شود.

منوچهر حاتمی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه، در این همایش ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سردار دلها حاج قاسم سلیمانی ، برگزاری همایش های پیاده روی خانوادگی را در راستای ایجاد نشاط و سلامت اجتماعی و فراهم شدن بسترهای مناسب برای نهادینه کردن فرهنگ ورزش همگانی عنوان کرد و با اشاره به اهمیت پیاده‌ روی گفت: پیاده‌ روی نقش بنیادی در سلامت روان و جسم انسان دارد از دیرباز ورزش از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده است.

وی افزود : هدف از برگزاری همایش پیاده روی ایجاد شور و نشاط و فراهم نمودن بستری مناسب برای روی آوردن جوانان به ورزش است.

رضا رستمی رئیس هیات ورزشهای همگانی شهرستان هرسین بیان داشت : برگزاری همایش پیاده روی  بزرگترین تشویق جهت ترغیب جوانان و عموم آحاد مردم به سمت و سوی ورزش می باشد و چه بسیار خوب است که این چنین مراسمات از سوی مسئولین ورزش استان و شهرستان مورد  حمایت قرار گیرد و بتوانیم تا حدودی مردم را از زندگی ماشینی به دور نگه داریم.

وی اضافه کرد : رهبر عظیم شان جمهوری اسلامی در سخنان پیشین خود ورزش همگانی را آیینه تمام قد ورزش کشور معرفی فرمودند و بر اهتمام آن استمرار داشتند، هیات ورزش های همگانی شهرستان نیز به تاسی از این کلام میمون روش جاری خود را بر این سیاست تنظیم نموده و در راستای تحقق این مهم گام بر داشته و خواهد داشت.

در پایان این همایش که حضور چشم گیری را شاهد بودیم، یکصد عدد کارت هدیه ۵ میلیون ریالی از سوی صنایع پتروشیمی کرمانشاه و پنجاه عدد کارت هدیه ۱ میلیون ریالی توسط هیات ورزشهای همگانی استان و بیست عدد کارت هدیه ۱ میلیون ریالی از سوی اداره کشاورزی شهرستان هرسین به قید قرعه به شرکت کنندگان اهداء شد .

نگارنده خبر : مهدی حشمتی

Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %