0 0
Read Time:۱ Minute, 27 Second

مسعود باقری راد قهرمان دوومیدانی کرمانشاهی در گقتگوی اختصاصی با سردبیر جام ورزش افزود : در ماده ۲۰۰ متر سرعت سخت در حال تمرین هستم و خود را برای رکوردی بهتر و کسب ورودی بازیهای آسیایی ۲۰۲۲ آماده می کنم.

وی اظهار داشت : با توجه به علاقه زیادی که از دوران مدرسه به رشته دوومیدانی ، رشته ای که مادر تمامی رشته هاو به حساب می آید و تشویق های آن زمان معلم ورزش به این رشته روی آوردم و تا این لحظه از هیچ تلاشی فروگذار نکرده ام .

باقری راد با بیان اینکه در ماده ۱۰۰ و ۲۰۰ متر سرعت در حال تمرینات هستم ،عنوان کرد : این روزها و در حالی که شیوع ویروس کرونا سایه ای سنگین بر فعالیت های ورزشی انداخته به شکل انفرادی تمرینات خود را پیگیری می کند تا شرایط بدنی خود را برای مسابقات پیش رو آماده نگه دارم.

وی به سوابق خود در دوومیدانی اشاره کرد و گفت: ۲۷ سال سن دارم و از ۱۳ سالگی روی به ورزش آوردم و در این سالها حضوری مستمر در مسابقات کشوری، انتخابی تیم ملی و لیگ داشته ام و در کنار کسب چندین مدال رنگارنگ در مسابقات جایزه بزرگ ایران را در ماده ۲۰۰ متر مدال طلا را کسب کرده ام.

وی در ادامه افزود : از سال ۱۳۹۴نزدیک به شش سال است ، بصورت مستمر تمریناتم را زیر نظر مربیانی همچون محمد چشمه زار و احسان طهماسبی که هر دو از قهرمانان نامی ایران و آسیا هستن ادامه می دهم و امیدوارم به هدف بزرگم ، ورود به بازیهای آسیایی ۲۰۲۲ و کسب مدال در این مسابقات است ، دست یابم.

در پایان از زحمات بی دریغ و همیشگی ریاست هیات دوومیدانی استان جناب آقای احمد روشن زاده کمال تشکر وقدردانی را دارم .

مصاحبه : سید محمد موسوی – سردبیر جام ورزش

Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %