0 0
Read Time:۱ Minute, 12 Second

به گزارش سایت خبری جام ورزش : به همت و همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان ، شهرستان کرمانشاه و هیات های وزنه برداری و بسکتبال سالن های تحت اختیار این دو هیات واقع در مجموعه ورزشی جهان پهلوان تختی مرمت و بازسازی شد.

مصطفی بابا ملکی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه در پایان کار تجهیز و بازسازی سالن استعدادیابی وزنه برداری و سالن بسکتبال مجموعه ورزشی جهان پهلوان تختی بازدید بعمل آوردند و از تلاش های ریاست و اعضای هیات که مکانی بسیار زیبا و عالی برای جوانان ، استعدادها و آیند داران این مرز وبوم فراهم نموده اند تشکر و قدردانی کرد.

در سالن وزنه برداری کرمانشاه که به تازگی مجهز و بازسازی شده است. تصاویری از مفاخر وزنه برداری کرمانشاهی که در یک قرن پیش در فدراسیون های ایران ، آسیا و جهان عضویت داشتند و فعالیت نمودند به نمایش گذاشته شده است.

نصب تصاویر پیشکسوتان ، قهرمانان و استعدادهای برتر ، زیر ساخت ۱۴ تخته هالتر ، ساخت میز و صندلی استراحت بعد از رکورد زنی و ساخت استیج مسابقاتی ، می توان از این سالن بعنوان یکی از بهترین سالن های ایران نام برد.

گفتنی ست : سالن بسکتبال این مجموعه مجهز به سیستم گرماتاب ، نصب لامپ ها با نور دهی قوی ، سکوی ویژه کادر فنی و داوران ، نصب ساعت اسکوربرد دیجتالی جدید ، مرمت کفپوش ، ترمیم و مرمت ابعاد حاشیه زمین و جایگاه داوران و نیمکت ذخیره از نمونه کارهای انجام شده در این سالن می باشد.

گالری پیدا نشد !

About Post Author

مدیر مسوول : مهدی حشمتی

مهدی حشمتی مدیر مسوول پایگاه خبری جام ورزش - خبرنگار ، روزنامه نگار و عکاس ، ورزشی - دبیر سابق سرویس ورزشی روزنامه باختر - عضو رسمی انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران - عضو هیات رئیسه انجمن ورزشی نویسان استان کرمانشاه - عضو خانه مطبوعات استان کرمانشاه - عضو صندوق اعتباری هنر - عضو سامانه مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت ارشاد - مدیر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه
Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %