0 0
Read Time:۱ Minute, 48 Second

تیم کرمانشاه در رقابت های کانوپولو مردان کشور روی سکوی نایب قهرمانی ایستاد.

✍ به گزارش پایگاه خبری جام ورزش از کرمانشاه: رقابت‌های کانوپولو قهرمانی مردان کشور با شرکت ۱۷ تیم برگزار و تیم کرمانشاه در گروه D این مسابقات موفق به کسب نایب قهرمانی این دوره از رقابتها شد.

مسابقات قهرمانی کشور کانوپولو آقایان به میزبانی هیئت قایقرانی استان تهران در دو پیست کانوپولو هیات تهران و پیست کانوپولو فدراسیون قایقرانی برگزار شد.

طبق قرعه‌کشی انجام شده، تیم کانوپولو مردان کرمانشاه با تیم های فارس، اصفهان و یزد به رقابت پرداخت.

تیم کاناپلو کرمانشاه در گروه خود با برتری مقابل دیگر رقبا سر گروه شد و در مرحله یک چهارم نهایی با برتری ۶ بر ۴ تیم قدر البرز را شکست داد و در جمع چهار تیم صدر نشین قرار گرفت، در این مرحله با گل طلایی امیر فتاح پور مقابل تیم مازندران با نتیجه ۵ بر ۴ پیروز شد. در دیدار فینال این دوره از رقابتها برابر تیم تهران قرار گرفت که در این دیدار هم با قبول شکست، با نتیجه ۵ بر ۲ به مقام نایب قهرمانی رسید.

آنطور که شهبازی سرپرست تیم اعزامی کرمانشاه می گوید: باوجود اینکه تیم کانوپولو مردان کرمانشاه در گروه سختی قرار داشت، با همت و پشتکار بازیکنان و مربیگری محمد صدیق حشمتیان، بعد از دوسال دوری از رقابتها بعلت ویروس منحوس کرونا، درخشش بزرگی را شاهد بودیم و مقام شایسته‌ نایب قهرمانی را کسب کرد.

تیم‌های حاضر در رقابت‌های کانوپولو قهرمانی مردان کشور، در چهار گروه با هم رقابت و در نهایت تیم‌های اول و دوم هر گروه به مرحله یک چهارم نهایی صعود کردند.

مسابقات دور گروهی پنجشنبه ۲۵ شهریور و یک چهارم نهایی، نیمه‌نهایی و فینال جمعه ۲۶ شهریور برگزار شد.

تیم کانوپولو مردان کرمانشاه با ترکیب محمد شهبازیان به عنوان سرپرست و محمد صدیق حشمتیان به عنوان مربی و آریا رنجیده ، محمد سعید غلامحسین پور ، امیر محمد فتاح پور ، محمد حسین شعبانی ، کیان رضایی و رضا حشمتیان به عنوان ورزشکار در این رقابت ها شرکت کردند‌.

لازم بذکر است، محمد شهبازیان و محمد صدیق حشمتیان به عنوان ورزشکار نیز در این دوره از مسابقات حضور داشتند.

 نگارنده خبر : مهدی حشمتی

About Post Author

مدیر مسوول : مهدی حشمتی

مهدی حشمتی مدیر مسوول پایگاه خبری جام ورزش - خبرنگار ، روزنامه نگار و عکاس ، ورزشی - دبیر سابق سرویس ورزشی روزنامه باختر - عضو رسمی انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران - عضو هیات رئیسه انجمن ورزشی نویسان استان کرمانشاه - عضو خانه مطبوعات استان کرمانشاه - عضو صندوق اعتباری هنر - عضو سامانه مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت ارشاد - مدیر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه
Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %