0 0
Read Time:۱ Minute, 23 Second

در سفر یکروزه معاون پارلمانی و حقوقی وزارت ورزش به کرمانشاه مقرر گردید، یکی از سالن های ورزشی شهرستان صحنه بنام پهلوان علی دلفانی نام گذاری شود

به گزارش پایگاه خبری جام ورزش : سفر یکروزه جمشید تقی زاده معاون پارلمانی و حقوقی وزارت ورزش به همراه مهران تیشه گران رئیس فدراسیون ورزشهای ناشنوایان کشور و پرگرد رئیس کنفدراسیون آسیا و اقیانوسیه، در روز پنج شنبه شانزدهم اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰، بجهت عرض تسلیت و دلجویی از خانواده داغدار قهرمان علی دلفانی انجام شد.

تقی زاده معاونت پارلمانی و حقوقی وزارت ورزش و جوانان ضمن عرض تسلیت به خانواده داغدار دلفانی قول نام گذاری یکی از سالنهای شهرستان صحنه را بنام پهلوان علی دلفانی را دادند.

وی بیان کرد: با هماهنگی بعمل آمده با مهران تیشه گران ریاست ورزشهای ناشنوایان، کاروان کشتی فرنگی که قرار است خردادماه عازم مسابقات جهانی ۲۰۲۱ استانبول ترکیه شوند را با نام پهلوان علی دلفانی راهی این مسابقات خواهیم کرد.

معاون پارلمانی و حقوقی وزارت ورزش بهمراه صابر رحیمی مدیر کل ورزش و جوانان استان ، مهران تیشه گران ریاست فدراسیون ورزشهای ناشنوایان ، حیدری فرماندار شهرستان صحنه ، دیگر مسئولین و خانواده داغدار دلفانی بر سر مزار زنده یاد علی دلفانی رفته و با قرائت فاتحه روحش را شاد و یادش را برای همیشه زنده نگه داشتند.

تقی زاده معاون پارلمانی و حقوقی وزارت ورزش و جوانان و دیگر مسئولین در آرامگاه شهرستان صحنه با حضور بر سر مزار شهیدان هشت سال دفاع مقدس،ضمن قرائت فاتحه یاد و خاطره همه شهدا را گرامی داشتند.

در پایان سفر یکروزه معاون پارلمانی و حقوقی وزارت ورزش و جوانان به کرمانشاه، بازدیدی از آکادمی پزشکی ورزشی استان و خانه جوان سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی را داشتند.

Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %