0 0
Read Time:۱ Minute, 7 Second

اسکیت بازان مسافت ۴۲ کیلومتری “۸ دور” را از درب مجموعه ورزشی امام خمینی (ره) تا سر شهرک فرهنگیان را طی نمودند تا توانستند از خط پایان عبور کنند.

به گزارش جام ورزش : پنجمین دوره مسابقات قهرمانی کشور به میزبانی شهرستان کرمانشاه ، صبح روز جمعه “دهم” آبان ماه در بلوار زیبا و دیدنی طاق بستان برگزار شد.

گفتنی است: قبل از شروع مسابقات اسکیت ماراتن همایش ۱۰۰۰ نفری پیاده روی بمناسبت هفته تربیت بدنی با حضور فضل اله رنجبر فرماندار کرمانشاه ، مصطفی بابا ملکی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه ، ورزشکاران ، مربیان ، خانواده ها و اعضای هیات اسکیت استان کرمانشاه از میدان کوهنورد تا درب مجموعه ورزشی امام خمینی(ره) با استقبال پرشور علاقمندان به این رشته ورزشی برگزار شد.

سامان شیرزادی ریاست هیات اسکیت استان کرمانشاه اظهار داشت : در این دوره از مسابقات استقبال خیلی خوبی در بین ورزشکاران کشور عزیزمان را شاهد بودیم.

وی افزود : ۱۲۰ ورزشکار از اقصی نقاط کشور ، در رده سنی جوانان ، بزرگسالان و پیشکسوتان به رقابت با یکدیگر پرداختند که در پایان به نفرات برتر مدال و حکم قهرمانی اهداء شد.

وی در پایان عنوان داشت : برگزاری مسابقات قطعا باعث رشد و پیشرفت اسکیت در سطح پایه خواهد شد. و گرفتن میزبانی و برگزاری در فضای باز در بین مردم باعث جذب علاقمندان به این رشته که جزء رشته های پرمخاطب جهان می باشد، خواهد شد.

Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %