0 0
Read Time:۲ Minute, 44 Second

طی مراسمی از دکتر آرش پرنوری مدیر عامل محترم شیر و دام کنگاور و ماهیدشت، یکی از حامیان ورزش دوست ، مهندس کامروا و اردشیرگلمرادی بانی این کارخیر تجلیل بعمل آمد.

مهدی حشمتی/ پایگاه خبری جام ورزش از کرمانشاه: مراسم تجلیل از حامی مالی، دکتر آرش پرنوری با حضور مصطفی باباملکی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه ، حسین فشی و احمد روشن زاده روسای هیات بوکس و دوومیدانی استان، سعدی رشیدی معاونت ، غلامرضا همتی مسئول امور ورزش اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه، خدر ولدی دبیر هیات بوکس استان ، راهبه فتاحی نایب رئیس هیات دوومیدانی استان ، مهدی توحیدی نیا وسلطانمراد یاری روسای هیات بوکس ودوومیدانی شهرستان کرمانشاه ، مربیان، جمعی از قهرمانان و خانواده این عزیزان در محل سالن جلسات ساختمان خانه جوان سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی در روز سه شنبه چهارم مرداد ماه سال ۱۴۰۱، برگزار شد.

مصطفی باباملکی ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه، در ابتدای سخنان خود از زحمات ریاست هیات بوکس و دوومیدانی ، کادر اجرایی این هیات ها ،به جهت عملکرد مطلوب و قابل قبول آنها در چند ماه اول سال تشکر و قدردانی کرد.

وی با بیان اینکه حامیان ورزشی دنیا و آخرت را برای خود بیمه ساخته اند، افزود: هدف از خلقت انسان، تکامل نفس و صعود او به مراتب بالای انسانیت است. به همین دلیل انسان نباید برای دنیا هدف‌گذاری کند، بلکه هدفش باید آخرت باشد و از دنیا به عنوان وسیله‌ای برای رسیدن به آخرت استفاده کند، بهشت حاصل اعمال همین دنیاست و انجام اعمال نیک و باقیات صالحات برای آخرت خیلی باارزش است. یکی از این اعمال شایسته حامی مالی بودن در حوزه ورزش برای نوجوانان و جوانان که در رشته های مختلف ورزشی با بضاعت مالی اندک برای کسب سکو و افتخار تمرین و تلاش می کنند ، می‌باشد.

وی عنوان کرد : بنوبه خودم بعنوان خادم ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه از تلاش و حمایت بدون چشمداشت دکتر آرش پرنوری و همکاران ایشان به دو رشته دوومیدانی و بوکس کرمانشاه تشکر و قدردانی می نمایم و امیدوارم درآینده نزدیک این کمک وحمایتها به سایر هیتهای ورزشی شهرستان نیز تسریع یابد.

حسین فشی و احمد روشن زاده روسای هیات بوکس و دوومیدانی استان کرمانشاه ازحمایتهای دکترپرنوری و همکارانش به تجهیز و تشویق قهرمانان هیتهای مذکور، تشکر و قدردانی نمودند و تقاضا داشتن این کمکها مجددا برای توسعه این دو رشته ادامه داشته باشد.

اردشیر گلمرادی پیشکسوت ارزنده رشته دوومیدانی و بانی این کار نیک عنوان داشت : به درخواست خود جناب دکتر آرش پرنوری ، این کار صورت گرفت و البسه و تجهیزات ورزشی و هدایایی برای قهرمانان دو رشته دوومیدانی و بوکس فراهم شده و درآینده این کمکها به سایر هیتهای شهرستان نیز ادامه خواهدداشت.

دکتر آرش پرنوری ضمن تشکر و قدردانی از زحمات همه عزیزان حاضر در این نشست بیان داشت : خداوند سبحان را شاکر هستم که پای در این راه گذاشتم، راهی که با شوق و از ته دل سرچشمه می‌گیرد، با توجه به پتانسیل بالای جوانان کرمانشاهی که استحقاق ورزش قهرمانی را دارند تا آنجا که بتوانیم در چارچوب مقرارت از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد تا بتوانیم خدمت گذارخوبی به جامعه بزرگ ورزش کرمانشاه باشیم.

در پایان این مراسم توسط مصطفی باباملکی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه به پاس تمامی زحمات دکتر آرش پر نوری با اهدا لوحی از این بزرگ مرد تشکر و قدردانی بعمل آمد.

Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %