مختار صیدی با کسب اکثریت آرا به مدت ۴ سال رئیس هیات کبدی استان کرمانشاه شد.

به گزارش پایگاه خبری اجتماعی ، ورزشی جام ورزش : مجمع انتخاب رئیس هیئت کبدی استان کرمانشاه با حضور ۱۶ اعضای مجمع انتخابی این هیئت ، از جمله خواجه‌ اورسجی رئیس فدراسیون کبدی ، صابر رحیمی مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه ، نماینده ورزشکاران ، باشگاه ها ، مربیان ، داوران ، نماینده آموزش پرورش، نماینده شهرستان‌ها و دیگر اعضاء، روز یکشنبه هفتم دیماه سال ۱۳۹۹ در محل سالن آمفی تئاتر اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد.

خواجه اورسجی ریاست فدراسیون کبدی در این مجمع به تشریح برنامه های فدراسیون جهت دستیابی به قهرمانی آسیا اشاره نمود و عنوان کرد: در آینده نیز با طراحی برنامه های مناسب به دنبال تثبیت قهرمانی ایران در آسیا و جهان هستیم.

صابر رحیمی نایب رئیس مجمع و مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان کرمانشاه ؛ در سخنان خود خواستار توجه ویژه مسئولان هیات به لیگ های کشوری شدند و همچنین از ریاست محترم فدراسیون کبدی خواستند ، که توجهی ویژه به اعزام داوران و بازیکنان شایسته کرمانشاهی به مسابقات برون مرزی داشته باشند.

مختار صیدی پیش از برگزاری مجمع انتخابات به تشریح عملکرد هیات کبدی در دوران تصدی خود در چهار سال گذشته پرداخت و اظهار داشت: به واسطه اقدامات صورت گرفته رتبه هیات کبدی استان کرمانشاه از رتبه هشتم کشور به رتبه سوم ارتقا یافته است، کلاسهای آموزشی جهت ارتقای دانش مربیان، داوران و بازیکنان بصورت منظم و با جدیت برگزار نموده ایم.

وی بیان کرد: استفاده از ظرفیت های روستایی و عشایری، ایجاد کمیته پژوهش، برگزاری کارگاه های آموزشی در شهرستان ها و معرفی قهرمانان ملی به آموزش و پرورش جهت راغب کردن دانش آموزان به رشته به کبدی را از برنامه های خود در چهار سال آینده مطرح کردند.

جلال عزیزی معاونت امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه: خبری نوید بخش مبنی بر اختصاص سالن تخصصی کبدی در مجموعه ورزشی امام خمینی (ره) را به همت مدیر کل ورزش و جوانان صورت گرفته است، را دادند.

در پایان مراسم رای گیری مختار صیدی با کسب ۱۵ رای از ۱۶ رای ماخوذه و یک رای سفید بمدت یک دوره چهار ساله ریاست هیات کبدی استان کرمانشاه شد.

خبرنگار : مهدی حشمتی