0 0
Read Time:۱ Minute, 17 Second

سومین دوره مسابقات کراس فیت قهرمانی استان در دو بخش آقایان و بانوان در رده سنی آزاد و بالای ۴۰ سال به میزبانی کرمانشاه برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری جام ورزش در کرمانشاه ، طی گفت و گوی اختصاصی با مسئول کمیته کراس فیت استان ، وی از برگزاری سومین دوره مسابقات قهرمانی کراس فیت استان خبر داد.

سعید جهانگیری گفت : مسابقات کراس فیت قهرمانی استان با مشخص نمودن نفرات برتر بجهت حضور در مسابقات قهرمانی کشور در “چهارم” بهمن ماه سال جاری در دو بخش آقایان و بانوان برگزار می شود.

وی با بیان اینکه کراس فیت یکی از برنامه‌های آمادگی جسمانی و قدرتی است افزود : کراس فیت ترکیبی از تمرین مقاومت، پلایومتریک انفجاری، تمرین سرعت، وزنه برداری به سبک قدرتی و المپیک، کتل بلز، تمرین وزن بدن، ژیمناستیک و تمرین‌های استقامتی است.

وی تصریح کرد : ورزش‌های کراس فیت از انواع ورزش‌های انفجاری هستند که به شکل مداری انجام می‌شود و استراحت بین آن‌ها بسیار کوتاه است. تمرینات عمده کراس فیت تمریناتی برای سرتاسر بدن است که شامل فشاردادن، کشیدن، دویدن، پاروزدن و چمباتمه زدن زیر وزنه است.

وی در ادامه عنوان داشت : مهلت ثبت نام تا تاریخ ۲۵ دیماه می باشد و ورزشکارانی که تمایل به شرکت در این دوره از رقابتها را دارند هر چه سریعتر ، آقایان با شماره ۰۹۱۸۳۵۹۰۴۶۰ آقای الیاسی و بانوان با شماره ۰۹۱۸۸۸۷۱۶۸۱ خانم جهانگیری تماس گرفته و ثبت نام خود را انجام دهند.

گفتنی است : مسابقات کراس فیت قهرمانی کشور در اسفند ماه سال جاری به میزبانی تهران برگزار خواهد شد.

Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %