0 0
Read Time:۱ Minute, 25 Second
علیرضا ایزدی قهرمان کرمانشاهی عضو تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولین جمهوری اسلامی ایران راهی رقابت های قهرمانی جهان گرجستان شد.

به گزارش پایگاه خبرنگاری جام ورزش: مسابقات وزنه برداری جانبازان و معلولین قهرمانی جهان مورخ ششم لغایت چهاردهم آذر ماه به میزبانی تفلیس گرجستان برگزار خواهد شد.

چهارده وزنه بردار ملی پوش تیم ملی وزنه برداری کشورمان در رده سنی جوانان و بزرگسالان صبحگاه امروز چهارم آذر ماه، برای حضور در این دوره از رقابتها به تفلیس اعزام شدند.

علی رضا ایزدی قهرمان نام آشنای کرمانشاهی در دسته ی ۵۴ کیلوگرم که بنابر تصمیم کادرفنی به این دسته وزنی آمده است دوشنبه هشتم آذر ماه به رقابت با حریفان خود خواهد رفت.

ایزدی در مصاحبه ای با خبرنگار جام ورزش گفت: در اردوی تیم ملی، که زیر نظر حسین توکلی به عنوان سر مربی و احمد ملا حسینی و بابک محمدی به عنوان مربی تمرینات خوبی داشتم که امیدوارم با دست پر برگردم و دل ملت ایران و همشهریانم را شاد کنم

وی افزود : هدفم کسب بهترین نتیجه در رقابتهای گرجستان است تا نخستین گام برای کسب سهمیه پارالمپیک پاریس را با موفقیت بردارم.

در این رسانه خبری به بیوگرافی و کارنامه ورزشی این قهرمان اشاره کوچکی خواهیم داشت.

علی رضا ایزدی متولد ۱۴ اردیبهشت ماه سال ۱۳۷۸ اهل کرمانشاه وی دارای عناوین رنگارنگ از جمله _ مدال طلای مسابقات پارااسیایی جوانان امارات ۲۰۱۷ _ مدال طلای جوانان در مسابقات آسیایی و اوپن جهانی ژاپن ۲۰۱۸ _ مدال برنز بزرگسالان در مسابقات آسیایی و اوپن جهانی ژاپن ۲۰۱۸ که پس از حدود ده سال در دسته ی سبک وزن (۴۹کیلوگرم) برای ایران بدست آورد.

گفتنی است: ایزدی در دسته ی ۴۹ کیلوگرم رکورد دار جوانان جهان و آسیا است.

 

نگارنده خبر : مهسا رحمت آبادی

Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %