0 0
Read Time:۱ Minute, 49 Second

اردوی تیم ملی سپک تاکرا با حضور ۶ ملی پوش کرمانشاهی در قصرشیرین برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری جام ورزش از کرمانشاه، رضا رستمی مربی ارزنده کرمانشاهی ، سرمربی تیم ملی بزرگسالان سپک تاکرای ایران از میزبانی اردوی این تیم به میزبانی قصرشیرین خبر داد و گفت : اولین اردوی آمادگی تیم ملی سپک تاکرا با حضور ۱۵ ورزشکار از هفتم لغایت هفدهم اسفند ماه برگزار خواهد شد.

وی افزود : با توجه به اقتدار و غیرت ورزشکاران کرمانشاهی که به تازگی در مسابقات قهرمانی کشور موفق به کسب مقام قهرمانی شدند، ۶ نفر از تیم کرمانشاه جواز حضور در اردوی تیم ملی را کسب کردند و با این اوصاف می توان کرمانشاه را قطب سپک تاکرای ایران نامید.

رستمی سرمربی تیم ملی سپک تاکرا با بیان اینکه اردوها جهت حضور در مسابقات آسیایی هانگژو برگزار می شود، عنوان کرد : تا زمان اعزام به این مسابقات از اردو نشینان ۵ مرحله تست های فنی و آمادگی جسمانی گرفته می شود و از میان ۱۵ ورزشکار ۶ نفر اصلی و به نوزدهمین دوره بازیهای آسیایی اعزام خواهند شد.

وی ادامه داد : تمرینات اصلی تیم ملی سپک تاکرای ایران اوایل فروردین ماه سال ۱۴۰۱ در محل آکادمی ملی المپیک تهران به مدت ۷۵ روز زیر نظر کادر فنی و مربیان برجسته انجام خواهد شد.

سرمربی تیم ملی سپک تاکرا اضافه کرد : بعد از اردوی ۷۵ روزه تیم ایران به کمپ تمرینی تایلند اعزام و بعد از حضور در مسابقات جهانی در این کشور به مسابقات آسیایی هانگژو(چین) اعزام خواهند شد.

وی در پایان اشاره ای به برگزاری اردوی داخلی تیم سپک تاکرای کرمانشاه داشت و افزود : در حال حاضر با حضور قهرمانان نامی عضوء تیم ملی بنام های محمد صفایی مجد ، پدرام خداداده ، رسول تندر ، مهدی قبادی ، سینا رضایی و مهرداد جعفری در حال تمرینات به صورت صبح و بعدازظهر برای حضوری موفق در مسابقات آسیایی هانکژو(چین) هستیم .

در راستای برگزاری اردوی داخلی سپک تاکرای تیم کرمانشاه ، صابر رحیمی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه،  جلال عزیزی معاونت امور ورزش ، مصطفی باباملکی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه و محمود روشنی مسئول مرکز استعدادیابی و پایگاه قهرمانی با حضور در محل تمرینات ورزشکاران از این افتخار آفرینیان قدردانی بعمل آمد.

نگارنده خبر مهدی حشمتی

Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %