0 0
Read Time:۱ Minute, 45 Second

فوتبال ساحلی کرمانشاه در دهه ۸۰ با تیم شباب کرمانشاه شروع به فعالیت نمود و یکی از استان‌های پیشتاز در این رشته ورزشی بشمار می‌آید.

محمد صالحی مربی ارزنده فوتبال ساحلی استان کرمانشاه طی گفت و گوی با خبرنگار پایگاه خبری جام ورزش در کرمانشاه اظهار داشت: حدود چند سال تیم فوتبال ساحلی کامبادن (شباب) در لیگ دسته اول کشور حضور داشت و حاصل این حضور معرفی چند ورزشکار به تیم ملی بود.

وی به افتخارات ارزنده تیم فوتبال ساحلی کرمانشاه در رقابت های کشوری اشاره کرد و گفت : کسب عنوان مقام سومی مسابقات فوتبال ساحلی دهه فجر با حضور تیم های لیگ برتری و همچنین کسب مقام نایب قهرمانی و سومی امیدهای کشور.

وی بیان کرد : فوتبال ساحلی کرمانشاه در چند  سال گذشته از نعمت یک زمین استاندارد برای تمرین و حتی مسابقات داخلی محروم بوده ولی همچنان جز فعالترین استانها در کشور می باشد.

وی ادامه داد : در اوایل سال ۱۴۰۰ با سفر پُر خِیر و برکت وزیر ورزش به استان و قول و مساعدت ایشان ، استاندار و پیگیریهای مستمر و قابل تقدیر جناب مهندس صابر رحیمی مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه زمینه احداث زمین استاندارد در مجموعه ۱۵۰۰۰ نفری پانزده خرداد بوجود آمد.

صالحی مربی تیم فوتبال ساحلی استان کرمانشاه افزود:  با توجه به استعداد فراوان جوانان کرمانشاهی میتوانیم در آینده نچندان دور شاهد موفقیت های این رشته ورزشی درکشور باشیم، در حال حاضر در تیم ملی ایران استان کرمانشاه دارای نماینده است و همچنین در سالهای گذشته جناب رضا صادقپور از کرمانشاه  مربیگری تیم ملی ایران را برعهده داشتند، که مایه فخر و مباهات برای جامعه ورزش استان می باشند.

وی اضافه کرد: تیم فوتبال ساحلی آقایان (کامبادان) در مسابقات کشوری حضور خواهد داشت، امیدواریم بتوانیم نماینده  شایسته ای برای استان باشیم.

وی در پایان گفت : مجدداً از زحمات همه جانبه مهندس رحیمی مدیر کل ورزش و جوانان استان، مهندس شهرام منوچهر آبادی ناظر پروژه و تمام کسانی که در این مدت یار و یاور ورزش استان و بانی احداث این پروژه ملی جهت استفاده ورزشکاران فوتبال ساحلی بوده اند، تشکر و قدردانی نمائیم.

 

نگارنده خبر : ✍مهدی حشمتی

Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %