0 0
Read Time:۱ Minute, 28 Second

‍ مسابقات بوکس قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا و کسب ۳ مدال برنز توسط شاگردان مهدی پور / این رقابتها از روز جمعه هفته گذشته به میزبانی امارات و در شهر دبی آغاز شده و تا هشتم شهریور ماه ادامه دارد.

به گزارش پایگاه خبری جام ورزش: تیم ایران به سرمربیگری رضا مهدی‌پور قهرمان ارزنده کرمانشاهی بهمراه ۱۵ بوکسور و سرپرستی حمید رضا قبایی زاده دبیر فدراسیون بوکس در این دوره از رقابتها حضور دارند.

عصر جمعه، ۳ بوکسور جوان ایران (ساعدپناه، جشنانی و پارسی) در مرحله نیمه‌نهایی‌ روی رینگ رفتند و مقابل رقیبان شکست خورده تا به مدال برنز برسند.

روز (پنجشنبه) نیز در رده سنی نوجوانان، هیربد اسلامی با شایستگی فینالیست شد.علیرضا براتعلی‌پور و محمدمهدی مصباحی هم به مدال برنز رسیدند.

همچنین چهارشنبه در رده سنی جوانان، علی‌اصغر افشاری و عیسی فردین با غلبه بر حریفان راهی فینال شده و پوریا سعیدی‌اصل‌ و ابوالفضل فریدی هم مدال برنز را از آن خود کردند.

با این اوصاف تیم کشورمان در مجموع دو بخش نوجوانان و جوانان، ۳ فینالیست دارد و هفت برنز هم کسب‌ کرده است.

نتایج مبارزات روز (جمعه) نمایندگان ایران:
در وزن ۶۰‌ کیلوگرم؛ محمد پارسی مقابل عمر لیوارسا از قرقیزستان شکست خورد و به مدال برنز بسنده کرد.

در وزن ۸۶ کیلوگرم؛ آرین ساعدپناه با اورالوف از ازبکستان دیدار کرد و در حالی که راند یک را با برتری پشت سر گذاشت در راند دوم و سوم با اخطارهای داور وسط مسابقه مواجه شد و شکست خورد. بدین ترتیب آرین به مدال برنز رسید.

در وزن ۹۲ کیلوگرم؛ مهدی جشنانی رو در روی امیروف از قزاقستان قرار گرفت با اینکه از نظر فنی چیزی از رقیب خود کم نداشت در نهایت با پذیرش شکست به مدال برنز دست یافت.

Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %