0 0
Read Time:۱ Minute, 22 Second

دومین نشست سمن های مردم نهاد با رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه با در محل این اداره برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری جام ورزش : نشست هم‌اندیشی سازمان‌های مردم نهاد جوانان شهرستان کرمانشاه صبح روز سه شنبه “بیست و سوم ” آبانماه با حضور اعضای فعال سمن‌های این شهرستان و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه برگزار شد.

مصطفی بابا ملکی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه در این نشست ضمن قدردانی از حضور سمن‌ها در مراسم پر شور گرامیداشت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی ، بیان کرد : انسجام خوبی را بین حوزه جوانان و ورزش در این مراسم را شاهد بودیم و امید است که جایگاه حوزه جوانان اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه در سطح بالایی قرار گیرد که تا به حال نیز موفق عمل کرده است.

وی ادامه داد : سمن های مردم نهاد اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه تا تاریخ “پنجم” بهمن ماه مهلت دارند با ثبت در سامانه ، طرح های خلاقانه در حوزه های مختلف را ارائه نمایند ، در صورت تصویب منابع مالی جهت اجرای طرح در اختیار آنها قرار خواهد گرفت .

مصطفی باباملکی افزود : امیدوارم تفکر و اندیشه‌های ناب جوانان در ارائه طرح‌ها به ویژه طرح‌هایی که در مناطق محروم و حاشیه نشین را مورد هدف قرار می‌دهد، این اعتبارات نتیجه بخش واقع شود.

وی تعداد سمن‌ها کرمانشاه را نسبت به جوانان شهرستان کرمانشاه که نزدیک به ۵۵۰۰۰۰ نفر است ، ۳۰ سمن عنوان کرد و گفت : با توجه به پیگیری جدی همکارانم در حوزه جوانان شهرستان ، در جذب جوانان به ثبت سمن و فعالیت در حوزه های مختلف ورزشی و اجتماعی تلاش خواهیم کرد .

گالری پیدا نشد !
Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %