0 0
Read Time:۵۹ Second

کرمانشاه _ جام ورزش بنا به اعلام رئیس انجمن وزنه‌برداری فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، تلاش بر این است که در سال ۹۸ مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی کشور در بخش زنان برگزار شود.

عزت اله پرنیان ریاست هیات ورزشهای جانبازان و معلولین استان کرمانشاه عنوان کرد : برای نخستین بار است که بحث وزنه‌برداری زنان معلول شکل جدی تری پیدا کرد و لباس زنان پارا وزنه‌ بردار مورد بررسی قرار گرفت و تایید شد. با این شرایط بانوان پاراوزنه برداری کرمانشاه نیز تمرینات و فعالیت خود را آغاز کردند

وی افزود : تیم پارا وزنه برداری بانوان استان کرمانشاه ، تمرینات خود را جهت حضور در اولین دوره مسابقات قهرمانی کشور به صورت مستمر زیر نظر خانم رحمت آبادی ادامه می دهند.

ریاست هیات ورزشهای جانبازان و معلولین استان کرمانشاه گفت : تیم پارا وزنه برداری بانوان کرمانشاه متشکل از ۸ ورزشکار ، ۱ سرپرست و ۱ مربی به مسابقات قهرمانی کشور که از تاریخ ۲۵ لغایت ۲۸ دیماه ۹۸ به میزبانی تهران برگزار خواهد شد ، اعزام می شوند.

وی در خاتمه بیان کرد : به امید خدا و با تلاش بانوان کرمانشاهی بتوانیم ورودی مسابقات جهانی و پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو را کسب کنیم.

خبرنگار: منا محمدبیگی تصاویر : مهدی حشمتی
Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %