0 0
Read Time:۲ Minute, 25 Second

قهرمان رشته بدنسازی و پرورش اندام، به اردوی تیم ملی اعزام به مسابقات آسیایی و جهانی دعوت شد و هدفش را دست یافتن به مدال مسابقات آسیایی و جهانی، عنوان کرد.

علیرضا بیات در گفت و گوی اختصاص با پایگاه خبری جام ورزش بااشاره دعوتش به اردوی تیم ملی جهت اعزام به مسابقات آسیایی و جهانی، اظهار کرد: از ابتدا عشق به ورزش داشتم و با اراده و پشت کار توانستم قوی و قوی‌تر شوم با هر بار قهرمانی در مسابقات انگیزه بیشتری برای حضور در میادین بین المللی در من بوجود می آمد.

وی افزود: هدفم دست یافتن به مدال مسابقات آسیایی و جهانی است که بتوانم پرچم ایران را در محل مسابقات به اهتزاز در آورم تا بتوانم اعتبار شهر و دیارم کرمانشاه را بیش از پیش بالا ببرم، تا آنجا که توان داشته باشم این مسیر را ادامه خواهم داد.

قهرمان ارزنده کرمانشاهی خطاب به جوانان علاقمند به رشته بدنسازی و پرورش اندام گفت : صبر و حوصله در این رشته یکی از مهمترین راه کارهای رسیدن به بدنی زیبا و خوش استیل است ، با تمرینات مداوم و منظم زیر نظر مربیان کاربلد و تغذیه مناسب و اصولی به رشته بدنسازی بپردازند.

وی در ادامه افزود : بر مبنای وزن و شرایط بدنی که دارند می‌توانند از مکمل های مجاز استفاده کنند و از مصرف استروئید و هورمون ها در همان اوایل روی آوردن به این رشته خودداری کنند.

گفتنی است برای اولین بار در غرب کشور، علیرضا بیات ورزشکار ارزنده کرمانشاهی در رشته فیزیک و مهدی حاتمی یکی از اسطوره های بی بدیل، بعنوان کادر فنی در اردوی تیم ملی برای شرکت در مسابقات آسیایی و جهانی حضور خواهند داشت.

این اردو از روز جمعه بیست و ششم شهریور ماه در محل مجموعه ورزشی آتش نشانی باشگاه بدنسازی اسکات برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری جام ورزش؛ علیرضا بیات متولد سال ۱۳۷۲ در کرمانشاه بدنیا آمد، او از ۸ سالگی ورزش را از رشته فوتبال آغاز کرد و بصورت حرفه ای این رشته را ادامه داد تا آنجا که کاپیتان تیم فوتبال استان در مسابقات کشوری بود و در تیم فوتبال جوانان نفت تهران آقا گل مسابقات شد. در تیم امیدهای سپاهان در کنار فوتبالیست های مطرحی همچون سردار آزمون، علی کریمی ، میلاد سرلک و …. توپ می زد.

وی یکی از بازیکنان فجر سپاسی در لیگ برتر فوتبال ایران بود، اما متاسفانه به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه تاندون مچ پا علیرغم میل باطنی مجبور شد فوتبال را کنار بگذارد و در سن ۲۲ سالگی به رشته بدنسازی و پرورش اندام روی آورد.
کارنامه ورزشی بیات در همان سال‌های اول روی آوردن به رشته بدنسازی و پرورش اندام به شرح ذیل می باشد.
قهرمان و اورال استان کرمانشاه ۱۳۹۶
قهرمان و اورال استان تهران ۱۳۹۶
طلا استان تهران ۱۳۹۷
طلا استان تهران ۱۳۹۸
نایب قهرمان کشور ۱۳۹۷
نایب قهرمان جام الماس ۱۳۹۷
قهرمان کارگری کشور ۱۳۹۸
برنز کشور ۱۳۹۹
نایب قهرمان کشور ۱۴۰۰
عضو تیم ملی فیزیک برای اولین بار در غرب کشور

✍ مهدی حشمتی

Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %