0 0
Read Time:۵۵ Second

در روز پایانی و مراسم اختتامیه چهلمین دوره رقابتهای کشتی آزاد جام جهان پهلوان تختی که به میزبانی کرمانشاه برگزار شد از مهندس هوشنگ بازوند تجلیل شد .
به گزارش خبرنگار جام ورزش در مراسم اختتامیه این رقابت ها فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران ، اداره کل ورزش و جوانان ، و هیئت کشتی استان کرمانشاه بطور ویژه از هوشنگ بازوند استاندار پرتلاش کرمانشاه تجلیل کردند .
مهدی علینژاد سرپرست معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان و علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی کشورمان با اهدای لوح سپاس و نشان این رقابت ها از زحمات و تلاشهای بی دریغ استاندار ورزش دوست کرمانشاه در برگزاری هرچه باشکوهتر چهلمین دوره رقابتهای بین المللی کشتی آزاد جام جهان پهلوان تختی که در روزهای ۱۸ – ۱۹ و ۲۰ دیماه در کرمانشاه برگزار شد قدردانی کردند .
گفتنی است در این دوره از رقابت ها که با حضور ۳ تیم خارجی و قهرمانان آزادکار داخلی برگزار شد تیم ایران به مقام قهرمانی دست یافت و تیمهای ارمنستان و روسیه دوم و سوم شدند.
گزارش تصویری تجلیل از استاندار کرمانشاه را در زیر مشاهده نمائید.

گالری پیدا نشد !

About Post Author

محمد موسوی

خبرنگار و روزنامه نگار اجتماعی ، ورزشی و سیاسی مترجم و طراح گرافیک دارای مدرک تحصیلی : کارشناسی زبان انگلیسی و کارشناسی ارشد علوم ارتباطات
Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %