0 0
Read Time:۱ Minute, 1 Second

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری جام ورزش در کرمانشاه : دیدار صمیمی مصطفی باباملکی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه با حجت الاسلام والمسلمین عبدالله عزیزی مدیر کل مدیریت عملکرد ، بازرسی و امور حقوقی استانداری پیش از ظهر امروز دهم دیماه ۹۸ در محل مرکز پاسخگویی الکترونیکی سامد انجام گرفت .

حجت الاسلام و المسلمین عبدالله عزیزی در خصوص سامانه ۱۱۱ اظهار داشت: این سامانه وسیله‌ای ارتباطی بین مردم و مسؤولان است که با هدف خدمت به مردم و بهبود پاسخگویی طراحی شده است.

وی از تبلیغ به عنوان مهم‌ترین اقدام برای معرفی این سامانه یاد کرد و گفت: تلاش کرده‌ایم که این سامانه تنها الکترونیک نباشد و یا اینطور نباشد که تنها یک روز در هفته به ملاقات عمومی اختصاص یابد.

وی در ادامه بیان کرد : حوزه ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه وظیفه سختی بر دوش دارد چرا که نیمی از جمعیت استان را دارا است ، و یکی از وظایف این اداره فراهم نمودن فضای شور و نشاط در میان جوانان است .

در پایان این دیدار رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه گفت : حوزه ورزش در تمام ساعات جوابگو ارباب رجوع های خود ائم از ورزشکاران ، قهرمانان ، مسئولین هیات های زیربط ، باشگاه داران و خانواده های ورزش دوست کرمانشاهی هستیم .

About Post Author

مدیر مسوول : مهدی حشمتی

مهدی حشمتی مدیر مسوول پایگاه خبری جام ورزش - خبرنگار ، روزنامه نگار و عکاس ، ورزشی - دبیر سابق سرویس ورزشی روزنامه باختر - عضو رسمی انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران - عضو هیات رئیسه انجمن ورزشی نویسان استان کرمانشاه - عضو خانه مطبوعات استان کرمانشاه - عضو صندوق اعتباری هنر - عضو سامانه مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت ارشاد - مدیر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه
Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %