0 0
Read Time:۱ Minute, 26 Second

در آخرین روز از هفته پارالمپیک ، مدیر کل بهزیستی و رئیس و اعضای هیات ورزشهای جانبازان و معلولین استان کرمانشاه با حضور در منزل ابراهیم عسگری با این قهرمان اسبق رشته پرتاب دیسک دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری جام ورزش : فاطمه رضوان مدنی مدیرکل بهزیستی استان در این دیدار با بیان اینکه پیشکسوتان و ورزشکاران سرمایه های این مرز و بوم بشمار می آیند ، عنوان داشت : بمناسبت آخرین روز از هفته پارالمپیک به جهت ارج نهادن به تلاشهای و مدال آوری پیشکسوت مدال آور کرمانشاهی که به احتزار درآوردن پرچم جمهوری اسلامی در مسابقات بسیاری بوده، دیدار داریم.

رضوان مدنی بیان کرد: اصلی ترین هدف از دیدار این است که اعلام کنیم با تمام توان از این قهرمانان و نام آوران کرمانشاهی حمایت همه جانبه را خواهیم داشت و هیچ وقت آنها را فراموش نخواهیم کرد.

وی در ادامه گفت: معلولیت مانعی برای پیشرفت نخواهد شد و خداروشاکریم که در شهر شهید پرور کرمانشاه ، قهرمان زیادی را داریم که در سطح جهان حرفی برای گفتن در مقابل رقبای خود دارند و جای دارد کمال تشکر و قدردانی را از انها داشته باشیم .

عزت اله پرنیان رئیس هیات ورزشهای جانبازان و معلولین استان کرمانشاه هم در این دیدار اظهار داشت: امروز (۲۳ آبان) مصادف با آخرین روز از هفته پارالمپیک از یکی از معلولین قهرمان عرصه جهانی که رتبه های خوبی را در سالیان سال برای ایران و کرمانشاه کسب نموده اند دیدار می کنیم.

در این دیدار از این قهرمان اسبق هیات جانبازان و معلولین کرمانشاه تجلیل شد.

گفتنی است، ابراهیم عسگری از کارمندان بازنشسته اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه است که سی سال خدمت صادقانه بجهت پیشرفت ورزش استان را در کارنامه داشته است.

خبرنگار : منا محمد بیگی سردبیر خبر : سید محمد موسوی
Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %