0 0
Read Time:۵۷ Second

مرحله دوم اردوی ارزیابی و انتخابی تیم‌های ملی کشتی فرنگی جوانان و بزرگسالان ناشنوایان از ششم فروردین در کرمانشاه آغاز شد

به گزارش پایگاه خبری جام ورزش در گفت و گو با فرید عدنانی مربی تیم ملی بزرگسالان کشتی فرنگی ایران وی اظهار داشت : دومین اردوی ارزیابی و انتخابی تیم های ملی کشتی فرنگی ناشنوایان با حضور ۳۴ کشتی گیر از سراسر کشور به میزبانی استان کرمانشاه در حال برگزاریست.

مربی تیم ملی بزرگسالان کشتی فرنگی ناشنوایان عنوان کرد : این دوره از اردوها بمدت ۱۰ روز از ششم الی پانزدهم اسفند ماه سال ۱۴۰۰ بمنظور آمادگی کشتی گیران برای حضور در مسابقات جهانی ۲۰۲۱ ترابزون ترکیه برگزار می شود .

وی افزود : تا زمان برگزاری مسابقات جهانی کشتی فرنگی ناشنوایان حدود ۴ اردوی آمادگی برگزار خواهد شد و بعد از ارزیابی و مسابقات درون اردویی تعداد ۲۰ کشتی گیر در رده سنی جوانان و بزرگسالان انتخاب می شوند و به امید خدا تا زمان برگزاری مسابقات جهانی تیم خوب و قوی اعزام خواهیم کرد.

گفتنی است : ششمین دوره مسابقات قهرمانی جهان کشتی ناشنوایان بزرگسالان و چهارمین دوره جوانان آزاد و فرنگی ۲۰۲۱، به میزبانی ترابزون ترکیه برگزار می‌شود.

Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %