0 0
Read Time:۱ Minute, 10 Second

حضور دختران کرمانشاهی در مسابقات لیگ برتر شمشیربازی بانوان رشته اپه

جام ورزش/ کرمانشاه، هیبت الله دارابی ریاست هیات شمشیربازی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه برای اولین بار است که دختران شمشیرباز کرمانشاهی در مسابقات لیگ برتر کشور حضور خواهند داشت، افزود: با توجه به استعداد و انگیزه ورزشکاران این رشته با هم اندیشی و هم فکری مربیان و کادر فنی توانستیم تیمی جهت حضور در مسابقات لیگ برتر کشور اعزام کنیم.

وی افزود : در دوازده سال گذشته تا به امروز هیچ تیمی از کرمانشاه در مسابقات لیگ برتر نداشته ایم ، امید می رود در آینده نچندان دور شاهد موفقیت های چشم گیر و پیشرفتی روبه جلو شمشیربازان کرمانشاهی در دو بخش بانوان و آقایان باشیم.

ریاست هیات شمشیر بازی استان کرمانشاه در ادامه بیان کرد : برای آماده‌سازی ورزشکاران با توجه به‌ محدودیت زمانی کم، تمرینات به صورت کاملا فشرده زیر نظر مربیان مجرب صورت گرفت.

وی افزود : مدت زمان کمی است، که بنده در ریاست هیات شمشیربازی استان کرمانشاه در حال انجام وظیفه هستم ، متاسفانه سالن بخاطر ویروس کرونا تعطیل بود، امیدوارم در مسابقات آتی بتوانیم نتیجه قابل قبولی را کسب کنیم.

وی در پایان گفت : مسابقات لیگ برتر شمشیربازی یکم بهمن ماه سال ۱۴۰۰ به میزبانی تهران در سالن شهید کلاهدوز برگزار می شود ، هستی رشیدی ، ژینا فاضلی ، کوثر نوریان ، آیرین محمدی بعنوان ورزشکار و مهدیه امیدی بعنوان مربی در این دوره از رقابتها حضور خواهند داشت.

 

نگارنده خبر: مهدی حشمتی

Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %