0 0
Read Time:۲ Minute, 20 Second

رئیس هیات دوومیدانی استان کرمانشاه / هیات به اندازه کافی توان مالی ندارد که تمامی قهرمانان را مورد حمایت خود قرار دهد.

به گزارش پایگاه خبری اجتماعی ورزشی ، جام ورزش : در نشستی که با حضور پیشکسوتان و قهرمانان دوومیدانی کار در محل سالن شهید هادیان برگزار شد ، احمد روشن زاده ریاست هیات دوومیدانی گفت : با توجه به نبودن منابع مالی و شیوع ویروس کرونا که باعث فلج شدن اقتصاد در تمامی زمینه ها شده است هیات دوومیدانی نیز از این امر مستثنی نیست.

وی افزود : خوشبختانه هنوز مربیانی را در هیات داریم که با جان و دل ، عشق و علاقه با کمترین حقوق و مزایا در ساعات مختلف بصورت مستمر تمرینات خود را ادامه می دهند و موفقیت های گذشته را مدیون این عزیزان هستیم.

ولی با بیان اینکه هزینه های هیات ماهیانه مبلغی بالغ بر ۶۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال می باشد افزود : با تمام توان قهرمانان را مورد حمایت قرار خواهیم داد، شاید بتوانیم گوشه ای از زحمات آنان را ارج بنهیم ، توجه ویژه به قهرمانان را در دستور کار هیات داریم با رایزنی های صورت گرفته درصدد اسپانسر مالی هستیم ، تحولات چشم گیری را شاهد خواهیم بود.

رئیس هیات دوومیدانی استان کرمانشاه بیان کرد : ما برای قهرمانان ملی امکانات همچون محل تمرین ، هزینه ایاب و ذهاب به مسابقات متعدد کشوری و … که وظیفه اصلی هیات می باشد را فراهم می‌کنیم ، اما ورزشکارانی هم داریم که ادعای زیاد دارند ، در مسابقات استانی شرکت نمی کنند اما توقع دارند به مسابقات کشوری اعزام شوند.

روشن زاده خطاب به خانواده ها عنوان داشت : خانواده ها باید مراقب فرزندان خود باشند ، باید بدانند با چه کسی تمرین می کند ،آیا فردی که خود را مربی می داند از نظر اخلاق و رفتار مورد تائید هیات می باشد، در صورت بروز هرگونه مشکل هیات ،هیچ گونه مسئولیتی در قبال این موضوع نخواهد داشت .

این مسئول در ادامه افزود: اگه هیات وارد حاشیه شود هیچگاه موفق نخواهیم شد ، برخی از قهرمانان این ادعا را دارند که هیات هیچ کاری برای آنان نکرده است و من بشخصه گله مندم از این سخنان و طرز فکر با توجه به اختصاص بودجه از سوی فدراسیون و اداره ورزش و جوانان بعد از بازگشت از مسابقات به هر نحوی از این عزیزان تجلیل شده و هیات در حد توان مبلغی پرداخت کرده است.

در این نشست عابدین مرادی رئیس هیات دوومیدانی شهرستان کرمانشاه در خصوص اخراج برخی از ورزشکاران از پیست دوومیدانی گفت : در هیات معیارهای داریم ، که باید کلیه ورزشکاران از آن تبعیت کنند ، افرادی که تمرین می کنند باید زیر نظر مربی مورد تائید هیات باشند .

ولی افزود : متاسفانه برخی افراد هستند با فرافکنی و خود مختاری باعث جو سازی می شوند ، حتی به ساعات تمرینی که هیات در اختیار آنان قرار داده است بی اعتنایی می کنند. و همین امر باعث اخراج این چنین افرادی از پیست دوومیدانی شده است .

About Post Author

مدیر مسوول : مهدی حشمتی

مهدی حشمتی مدیر مسوول پایگاه خبری جام ورزش - خبرنگار ، روزنامه نگار و عکاس ، ورزشی - دبیر سابق سرویس ورزشی روزنامه باختر - عضو رسمی انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران - عضو هیات رئیسه انجمن ورزشی نویسان استان کرمانشاه - عضو خانه مطبوعات استان کرمانشاه - عضو صندوق اعتباری هنر - عضو سامانه مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت ارشاد - مدیر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه
Happy
Happy
۰ %
Sad
Sad
۰ %
Excited
Excited
۰ %
Sleepy
Sleepy
۰ %
Angry
Angry
۰ %
Surprise
Surprise
۰ %